Szukaj

Iwaszkiewicz, Marusik, Korwin-Mikke bronią Polski w Europarlamencie [WIDEO]

15-12-2016 10:32
J. Iwaszkiewicz w PE, 14 grudnia Fot. Korwin vs UE / YouTube / screen YouTube
Podziel się

14 grudnia w Europarlamencie miała miejsce debata na temat praworządności w Polsce. Głos zabrali m.in. Jarosław Iwaszkiewicz i Janusz Korwin-Mikke (partia Wolność) oraz Michał Marusik (Kongres Nowej Prawicy), którzy skutecznie wytknęli eurokratom ich obłudę.

Jarosław Iwaszkiewicz wygłosił mocne przemówienie udowadniając, że to tak naprawdę Europa Zachodnia ma problem z praworządnością, nie Polska.

Zajmijcie się bałaganem w waszych państwach – mówił europoseł wskazując na chaos, jaki panuje w związku z kryzysem imigracyjnym i zagrożeniem terrorystycznym we Francji, Belgii, Szwecji i Niemczech, nawiązał też do kwestii ignorowania wyników referendum w Austrii i Wielkiej Brytanii.

Koniecznie przeczytaj: Janusz Korwin-Mikke zastępuje dziennikarzy i robi wywiad w Sejmie [WIDEO]

Czytaj też: Korwin-Mikke po wydarzeniach w Ełku z mocnym przekazem do cudzoziemców: „Muszą się nauczyć, że nie są u siebie”

Michał Marusik, prezes KNP podkreślał, że Polska potrzebuje wolności i powinna wreszcie „wstać z kolna”, a europejskie narody powinny mieć prawo do samostanowienia.

Janusz Korwin-Mikke, prezes partii Wolność, udowadniał, że unijni politycy nic nie wiedzą o praworządności w Polsce. Zaznaczył, że tak naprawdę w kobiety w naszym kraju mają znacznie więcej do powiedzenia w polityce niż w jakimkolwiek innym miejscu w Europie.

Polscy europosłowie odpowiadali również na absurdalne pytania dwóch feministek.

Warto przeczytać: Korwin-Mikke o decyzji sądu, który chce odebrać dziecko niepełnosprawnej matce [WIDEO]

Podziel się