Szukaj

Orgie i wieczna erekcja w... niebie. Islamski kleryk swoim „kazaniem” wprawił w osłupienie nawet muzułmanów [WIDEO]

04-08-2017 21:54
Syamsuddin Nur Makkah Fot. RAR GEEK TV / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Temat seksu często przewija się w islamie. Jednak, to co powiedział w czasie programu telewizyjnego muzułmański duchowny-celebryta wywołało niemałe poruszenie w Indonezji, która jest największym muzułmańskim krajem na świecie.

„Islam jest piękny” to cotygodniowy program emitowany w indonezyjskiej telewizji Trans TV. Tym razem widzowie usłyszeli w nim kazanie 25-letniego muzułmańskiego kleryka Syamsuddina Nur Makkaha, znany również pod pseudonimem Ustadz Syam, który przekonywał, że każdego wyznawcę islamu czekają dzikie orgie z dziewicami.

Jedną z przyjemności jakie czekają nas w niebie są orgie. Wybaczcie, ale dlatego musimy powstrzymywać się od zaspokajania potrzeb na tym świecie. Kobiety lubią nosić koszulki bez rękawów, nawet w samolotach, gdzie jest chłodno, więc mężczyźni muszą ciężko wysilać się, by opanować swe żądze – opowiadał.

Koniecznie przeczytaj: Muzułmanie urządzili polowanie w centrum miasta. „Zwierzyną” byli biali chrześcijanie. „Dlaczego nie jesteś muzułmaninem?”

Czytaj też: Po zamachu w Barcelonie „Charlie Hebdo” punktuje islam. Trafny komentarz satyryków wywołał oburzenie... europejskich mediów [FOTO]

Swoimi słowami wywołał niemały skandal w Indonezji. Niemniej jednak część muzułmanów stanęła w jego obronie, przypominając m.in. cytat komentatora koranicznego, teologa islamskiego Al-Suyuti (zm. 1505).

Za każdym razem śpiąc z hurysą, odnajdujemy jej dziewictwo. Poza tym penis Wybranego nigdy nie mięknie. Erekcja jest wieczna. Uczucie, kiedy za każdym razem się kochasz, jest absolutnie wyśmienite i spoza tego świata. I nawet gdybyś chciał zrobić to samo na ziemi, to byłbyś na to za słaby.

Dodatkowo, jeżeli weźmie się pod uwagę także wypowiedzi współczesnych muzułmańskich duchownych i „uczonych”, takie jak te: Raj według muzułmanów. Zbiór „najlepszych” wypowiedzi [WIDEO PL], wystąpienie indonezyjskiego kleryka nie powinno wcale dziwić.

Warto przeczytać: Co islam dał światu? Muzułmański uczony miażdży swoich współwyznawców. „Sami nigdy niczego nie dokonaliśmy” [WIDEO]

Podziel się