Szukaj

Niemcy: Islamska indoktrynacja w szkołach nabiera niesamowitego tempa. Obecnie „już nawet żelki są uważane za nieczyste”

06-03-2018 14:02
Klasa szkolna z ustawionymi ławkami Fot. EDUSPACES / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Placówki oświatowe w Niemczech zaczynają się zmagać z problemem niekontrolowanej indoktrynacji islamskiej. Jak niedawno poinformowała dyrektorka jednej ze szkół, niektórzy uczniowie zmuszani są do przestrzegania prawa szariatu. Presja środowisk muzułmańskich środowisk jest na tak duża, że nawet popularne żelki zostały uznane za niezgodne z islamem.

W wielu instytucjach oświatowych u naszych zachodnich sąsiadów dochodzi do wywierania niesamowitej presji motywowanej głównie względami religijnymi. Niedawno dyrektorka jednej z berlińskich szkół w rozmowie z niemieckimi mediami, opowiedziała o przykładach prześladowań uczniów przez muzułmanów. Jak stwierdziła, obecna sytuacja staje się naprawdę poważna:

Nawet żelki są uważane za nieczyste, ponieważ że jest w nich żelatyna pochodząca z bydła nie poddanego ubojowi halal.

Koniecznie przeczytaj: „Islam nie pasuje do Niemiec”. Nowy minister spraw zagranicznych ma inną wizję kraju od Angeli Merkel. Chce zaostrzenia polityki wobec imigrantów

Czytaj też: Śmierć za bochenek chleba. Za dostarczanie pieczywa ukrywającym się Żydom Niemcy zamordowali polskiego piekarza i całą jego rodzinę

Jak się okazuje, popularne żelki to niejedyna rzecz, która nie podoba się muzułmanom. Niektórzy uczniowie są teraz często atakowani przez swoich islamskich rówieśników również za inne wykroczenia względem prawa szariatu jak chociażby spożywanie kanapek z wieprzowiną. Ponadto zdarzają się także przypadki, iż dziewczynki są zmuszane do zakładania chust na głowę.

W związku z pogłębiającą się indoktrynacją islamską środowiska lewicowe naciskają, by zacząć egzekwować uchwaloną 12 lat temu ustawę o zachowaniu neutralności religijnej w Berlinie. Zgodnie z jej zapisami funkcjonariusze policji, nauczyciele oraz urzędnicy państwowi nie mogą propagować żadnej wiary, np. poprzez noszenie krzyżyka na szyi, czy też hidżabu na głowie. Obecnie jednak ustawa nie jest przestrzegana, ponieważ Federalny Trybunał Konstytucyjny uznał ją za niezgodną z prawem.

Warto przeczytać: Tak wyglądają współczesne parki miejskie w Niemczech. Internauci nie mają żądnych wątpliwości: „Imigranci prędzej, czy później przejmą miasta” [wideo]

Podziel się