Szukaj

To nie żart. Oddział islamistów został stratowany przez… stado dzikich świń. Są ofiary śmiertelne

25-04-2017 20:49
Dzika świnia
Podziel się

W te doniesienia z Iraku naprawdę trudno uwierzyć. Trzech bojowników tzw. Państwa Islamskiego zginęło w czasie starcia z… dzikimi świniami. Zwierzęta uznawane w muzułmańskiej kulturze za nieczyste okazały się zbyt trudnym przeciwnikiem dla groźnych terrorystów.

Do zdarzenia doszło w południowym Kirkuku, na północy Iraku. Dzikie wieprze przerwały ogrodzenie w rejonie al-Raszad i zaczęły niszczyć okoliczne pola. Choć zwierzęta dawały się we znaki mieszkańcom dużo wcześniej, to tym razem z odsieczą został wysłany oddział tzw. Państwa Islamskiego. Niespodziewanie potyczka z dzikimi świniami skończyła się dla dżihadystów tragicznie. Trzech bojowników zostało stratowanych przez rozzłoszczone zwierzęta.

Koniecznie przeczytaj: Krwawy i podstępny atak bojowników Państwa Islamskiego w Iraku. Przebrali się za policjantów

Czytaj też: Hakerzy z Anonymous umieścili na kilkuset profilach tzw. Państwa Islamskiego… gejowskie porno

Jak donoszą irackie media, ISIS już wzięło odwet za śmierć swoich kompanów i okrutnie zemściło się na zwierzętach. Niestety, żadnych szczegółów z tym związanych nie podano.

Warto przeczytać: Walczy przeciw ISIS… śpiewając „Orła Cień”. Nagranie z pola bitwy potwierdza obecność Polaków w Syrii [WIDEO]

Podziel się