Szukaj

Irak: dżihadyści obcięli dłonie 10-latkowi i 12-latkowi. Chłopcy odmówili wykonania egzekucji na cywilach

04-02-2017 16:26
Obcięcie dłoni w czasie egzekucji przez islamistów
Podziel się

Bestialstwo islamistów nie zna granic. W Mosulu dżihadyści z ISIS ukarali za „niesubordynację” dwójkę małych chłopców, obcinając im dłoń. 10-latek i 12-latek odmówili wykonania egzekucji na cywilach schwytanych przez ekstremistów.

Dżihadyści z tzw. Państwa Islamskiego, którzy przygrywają w walce z irackim wojskiem stosują jeszcze większy terror nie tylko względem swoich wrogów i pacyfikowanej ludności cywilnej. Wszelkie przejawy nieposłuszeństwa we własnych szeregach również karane są bardzo surowo. Dżihadyści nie mają nawet litości dla dzieci „walczących” dla ISIS.

Wyjątkowo okrutna kara spotkała dwóch małych chłopców, którzy nie zgodzili się wykonać egzekucji na dwóch cywilach, których mieli zabić na oczach ich rodzin w Mosulu.

Koniecznie przeczytaj: Były muzułmanin mówi, czym naprawdę jest islam [WIDEO PL]

Czytaj też: Islamiści śmieją się, gdy jeden z nich gwałci wziętą do niewoli dziewczynę. „Posłuchaj tych krzyków. On ją zabije [śmiech]” [+18 wideo]

Jak podaje Iraqi New, dżihadyści obcięli 10-latkowi i 12-latkowi dłonie. Chłopcy należeli do grupy dzieci, które były szkolone w zachodnim Mosulu przez islamistów, aby walczyć z wojskiem irackim.

Trzeba podkreślić, że chłopcy, którzy musieli liczyć się z karą za niewykonanie rozkazu, wykazali się wielką odwagą, nie zgadzając się na przeprowadzenie egzekucji na niewinnych ludziach.

Warto przeczytać: Kolejny szokujący film ISIS. Egzekucji więźnia dokonuje… przedszkolak [WIDEO]

Podziel się