Szukaj

Irak: dżihadyści obcięli dłonie 10-latkowi i 12-latkowi. Chłopcy odmówili wykonania egzekucji na cywilach

04-02-2017 16:26
Obcięcie dłoni w czasie egzekucji przez islamistów
Podziel się

Bestialstwo islamistów nie zna granic. W Mosulu dżihadyści z ISIS ukarali za „niesubordynację” dwójkę małych chłopców, obcinając im dłoń. 10-latek i 12-latek odmówili wykonania egzekucji na cywilach schwytanych przez ekstremistów.

Dżihadyści z tzw. Państwa Islamskiego, którzy przygrywają w walce z irackim wojskiem stosują jeszcze większy terror nie tylko względem swoich wrogów i pacyfikowanej ludności cywilnej. Wszelkie przejawy nieposłuszeństwa we własnych szeregach również karane są bardzo surowo. Dżihadyści nie mają nawet litości dla dzieci „walczących” dla ISIS.

Koniecznie przeczytaj: Były muzułmanin mówi, czym naprawdę jest islam [WIDEO PL]

Czytaj też: Islamiści śmieją się, gdy jeden z nich gwałci wziętą do niewoli dziewczynę. „Posłuchaj tych krzyków. On ją zabije [śmiech]” [+18 WIDEO]

Wyjątkowo okrutna kara spotkała dwóch małych chłopców, którzy nie zgodzili się wykonać egzekucji na dwóch cywilach, których mieli zabić na oczach ich rodzin w Mosulu.

Jak podaje Iraqi New, dżihadyści obcięli 10-latkowi i 12-latkowi dłonie. Chłopcy należeli do grupy dzieci, które były szkolone w zachodnim Mosulu przez islamistów, aby walczyć z wojskiem irackim.

Trzeba podkreślić, że chłopcy, którzy musieli liczyć się z karą za niewykonanie rozkazu, wykazali się wielką odwagą, nie zgadzając się na przeprowadzenie egzekucji na niewinnych ludziach.

Warto przeczytać: Kolejny szokujący film ISIS. Egzekucji więźnia dokonuje… przedszkolak [WIDEO]

Podziel się