Szukaj

Szokujące nagranie ze stolicy Francji! Islamiści przejmują Paryż [WIDEO]

05-03-2017 15:24
Modlący się muzułmanie Fot. Quinn Mattingly / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

W mediach głównego nurtu w Polsce często prezentuje się wyznawców islamu jako spokojnych, dobrze wykształconych ludzi, którzy świetnie się integrują w nowym miejscu pobytu. Fakty są jednak inne, dowodzi tego, chociażby materiał filmowy nagrany przez amerykańskich dziennikarzy w Paryżu w 2010 r.

Dziennikarze stacji CBN wykorzystali materiały filmowe, pozyskane od Francuza, który przy pomocy ukrytej kamery dokumentował, jak wygląda prawdziwe życie paryskich ulic, opanowanych przez wyznawców proroka Mahometa. Ludzie ci, najczęściej przybysze z krajów Magrebu i Bliskiego Wschodu, bez najmniejszych oporów łamią prawo Republiki, które zabrania publicznego manifestowania swoich poglądów religijnych.

Koniecznie przeczytaj: Dwie ofiary z podciętymi gardłami znalezione w Paryżu. Morderca krzyczał „Allahu akhbar!” [WIDEO]

Czytaj też: „Czy islam zagraża Europie?”. Absurdalna odpowiedź „kulturoznawczyni” i genialna riposta prowadzącego [WIDEO]

Muzułmanie w godzinach przeznaczonych na modlitwę wychodzą na ulice i modlą się, blokując ruch w mieście. Kobiety noszą hidżaby i burki, choć grozi za to grzywna. Problemy z islamizacją stały się na tyle poważne, że sprawą zainteresowali się ludzie sztuki. Michel Houellebecq w książce „Uległość” opisał proces przejmowania kontroli nad Francją przez dzikich i prymitywnych ludzi z Indii. Rosjanie w futurystycznej powieści, osadzonej w 2048 r. opisali katedrę Notre-Dame jako meczet.

Warto przeczytać: Donald Trump w czasie spotkania z Angelą Merkel: „Imigracja jest przywilejem, nie prawem” [WIDEO]

Podziel się