Szukaj

Dżihadyści z ISIS krzyżowali chrześcijan w Iraku

03-12-2016 14:19
Ukrzyżowanie ISIS screen
Podziel się

Alliance Defending Freedom (Sojusz Obrony Wolności) potwierdził, że jednym ze sposobów mordowania chrześcijan przez tzw. Państwo Islamskie było krzyżowanie. Organizacja powołuje się na relacje świadków i rodziny ofiar.

„Jeżeli tak bardzo kochasz Jezusa, to umrzesz jak Jezus” - mieli mówić islamiści przed zamordowaniem jednego z chrześcijan w mieście Karakosz na północy Iraku. Amerykański Sojusz Obrony Wolności z siedzibą w Ammanie w Jordanii, potwierdza przypadki takich zbrodni dokonywanych przez ISIS. Organizacja przytacza m.in. relację chrześcijanki Marijam, która opowiada, jak islamiści napadli na dom jej brata, potem torturowali go przez kilka godzin, a następnie zamordowali na oczach żony i dzieci. Dżihadyści mieli ustawić na środku domu prowizoryczny krzyż i przybić do niego swoją ofiarę.

Koniecznie przeczytaj: Mocne i prawdziwe słowa papieża Franciszka: „Świat nienawidzi chrześcijan”

Czytaj też: Żydowski duchowny domaga się wyrzucenia chrześcijan z Ziemi Świętej. „To wampiry, które chcą wysysać żydowską krew”

Przypadków skrajnie brutalnego traktowania chrześcijan – torturowania i zabijania w okrutny sposób jest znacznie więcej. ADS udokumentowało wiele takich zbrodni, teraz domaga się od Organizacji Narodów Zjednoczonych uznania ich ludobójstwo.

Warto przeczytać: Makabryczne nagranie ISIS. Dwóch żołnierzy zostało spalonych żywcem

Podziel się