Szukaj

Irlandia: Zamordowano na ulicy 31-letniego Polaka

03-11-2016 09:56
Garda - irlandzka policja Fot. Tristan Reville / flickr.com / CC BY-ND 2.0
Podziel się

Do tragicznego zajścia doszło 1 listopada w irlandzkim Longford. 31-letni Polak został zaatakowany na jednej z ruchliwych ulic miasta, w biały dzień. Otrzymał kilka ciosów nożem w klatkę piersiową. Mimo udzielenia pomocy medycznej, zmarł.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 12.00 na Great Water Street w pobliżu miejsca zamieszkania Polaka. Według irlandzkiego „Indepenent” między ofiarą a napastnikiem doszło do sprzeczki. Sprawca zadał kilka ciosów nożem w klatkę piersiową. Według relacji świadków Polak próbował uciekać przed atakującym go mężczyzną, ale w wyniku odniesionych ran i utraty krwi stracił przytomność. Znaleziono go leżącego przed centrum handlowym. Przechodnie natychmiast zawiadomili karetkę, ale pomimo udzielenia mu pomocy lekarskiej, Polak po przewiezieniu do szpitala zmarł.

Koniecznie przeczytaj: Irlandia: znaleziono ciało 17-letniej Polki, która zaginęła

Czytaj też: UK: Bestialski atak czarnoskórych mężczyzn na polskie małżeństwo. Oblano ich kwasem i pobito! Polak w ciężkim stanie

Irlandzkie media podają, że policja zatrzymała 24-letniego mężczyznę, który może mieć związek z morderstwem. Trwają także poszukiwania świadków zdarzenia, którzy pomogliby ustalić szczegóły zabójstwa.

Warto przeczytać: Premier Wielkiej Brytanii ostro skrytykowała decyzję FIFA

Podziel się