Szukaj

Indonezja: Publiczna chłosta za homoseksualizm [WIDEO]

26-05-2017 18:47
Indonezja, egzekucja homoseksualistów Fot. Tribunnews.com / youtube / screen YouTube
Podziel się

Dwóch dwudziestoparolatków w Indonezji zostało poddanych publicznej chłoście po tym, jak przyłapano ich na stosunkach homoseksualnych. Tłum świetnie się bawił. Tymczasem w Europie środowiska lewicowe nie mogą zrozumieć, że właśnie to czeka ich ze strony tak hołubionych muzułmańskich imigrantów.

Indonezyjczycy zostali przyłapani na czynnościach seksualnych. Pomimo, iż miało to miejsce w mieszkaniu jednego z nich, wtargnęli tam strażnicy szariatu - islamskiego prawa, które obowiązuje w tej części Indonezji.

Mężczyźni zostali aresztowani. Zgodnie z prawem groziło im po 100 batów, jednak ostatecznie wyrok został złagodzony do 83, m.in. na poczet kary policzono okres spędzony w areszcie.

Egzekucja odbyła się na placu przed meczetem w mieście Aceh. Obserwował ją kilkusetosobowy tłum gapiów. Widzowie świetnie się bawili, krzycząc, bijąc brawo i nagrywając zdarzenie komórkami.

Koniecznie przeczytaj: Muzułmańska odpowiedź na... zamachy terrorystyczne. Islam jako „religia pokoju” [WIDEO]

Czytaj też: USA: Przeszedł na islam i od razu… zabił dwóch „niewiernych”

Paradoksalnie, w Europie to właśnie tzw. środowiska postępowe, walczące o prawa homoseksualistów, najmocniej bronią też muzułmanów i apelują o przyjmowanie imigrantów z Bliskiego Wschodu. 

Warto przeczytać: Według amerykańskich badaczy za pół wieku islam opanuje świat

Podziel się