Szukaj

Przerażający atak lamparta. Drapieżnik postawił na nogi całą wioskę. Ranił sześć osób [wideo]

01-02-2019 20:18
atak lamparta w Indiach Fot. Viral Press / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Dramatyczne sceny rozegrały się w Indiach niedaleko miasta Dźalandha. Dziki lampart wbiegł do jednego z domów. W czasie próby schwytania zwierzę raniło sześć osób. Media społecznościowe obiegły nagrania z tego zdarzenia.

Atak drapieżnika miał miejsce 31 stycznia. Na miejsce wezwano policję i służby weterynaryjne. Zwierzę zachowało się agresywnie i robiło wszystko, aby uniknąć schwytania. Lampartowi w pewnym momencie udało się nawet wydostać z zarzuconej siatki.

Ku zdumieniu tłumnie zgromadzonych mieszkańców drapieżnik przeskakiwał płoty i wysokie ogrodzenia. W czasie ucieczki lampart zaatakował sześć osób. Na szczęście nikt nie został poważnie ranny. Zwierzę udało się złapać dopiero po 10 godzinach.

Koniecznie przeczytaj: Niemiecki „żart”. Biali jako dzikie zwierzęta zamknięte w rezerwacie [WIDEO]

Czytaj też: Hipokryzja burmistrza Londynu. Nie potępił zamachów terrorystycznych, ale domaga się kolejnych przeprosin za masakrę w Indiach

Nagrania poniżej:

Warto przeczytać: Indie: Kolejny kontrowersyjny dekret muzułmańskiego przywódcy duchowego. „Kobiety nie mogą oglądać meczów piłki nożnej, nawet w TV” [WIDEO]

Podziel się