Szukaj

Niecodzienna wpadka podczas parady rosyjskiej floty morskiej. Łódź desantowa uderzyła w filar mostu [wideo]

30-07-2018 15:17
Incydent podczas święta rosyjskiej floty Fot. RT / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

W niedzielę w Petersburgu odbyła się uroczysta parada z okazji święta rosyjskiej floty. Uczestniczył w niej m.im. prezydent Władimir Putin. Podczas pokazu jedna z łodzi desantowych niespodziewanie zderzyła się z filarem mostu. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Jak widzimy na nagraniu, łódź desantowa typu „Serna” nieco zbacza z kursu i uderza w filar mostu znajdującego się na rzece Newie. Pomimo tego, iż incydent nie wyglądał szczególnie groźnie, to można jednak zauważyć, iż przebywający na pokładzie marynarze stracili równowagę. 

Chwilę po uderzeniu załoga obrała właściwy kurs i popłynęła dalej. Co ciekawe, pomimo niezbitego dowodu w postaci nagrania, władze i media rosyjskie zgodnie zaprzeczają, że doszło do jakiekolwiek wypadku podczas tej parady.

Koniecznie przeczytaj: Te zdjęcia z finału MŚ obiegły cały świat. Putin miał parasol, prezydent Chorwacji i Francji zmokli [foto]

Czytaj też: Gigantyczna sensacja mundialu. Rosja pokonała Hiszpanię. Emocjonująca seria rzutów karnych [wideo]

Jak wstępnie ustaliły niektóre media, prawdopodobnie łodź desantowa została zepchnięta na filar mostu przez prąd, który wzburzyły wcześniej przepływające statki.

Warto przeczytać: Skandal po meczu Z Rosją. Dwóch piłkarzy z Chorwacji nagrało film z okrzykiem „Sława Ukrainie” [wideo]

Podziel się