Szukaj

Szwecja: Nawrócona na chrześcijaństwo imigrantka ostrzega. „Muzułmanie mają tylko jeden cel”

15-04-2019 16:03
Mona Walter o muzułmanach Fot. Verkkomedia Perussuomalaiset / YouTube.com / YouTube
Podziel się

Jak poinformował portal „The Voice od Europe”, mieszkająca od lat 90. w Szwecji była muzułmanka Mona Walter po raz kolejny raz postanowiła ostrzec Szwedów przed skutkami islamizacji ich kraju. Jak ujawniła w swojej wypowiedzi, głównym celem wyznawców Allaha jest wprowadzenie własnego prawa i przejęcie kontroli nad państwem.

Była muzułmanka, a obecnie chrześcijanka Mona Walter ujawniła, że islamiści będą przejmować kolejne kraje:  

Przez wiele lat starałam się, by Szwedzi zrozumieli, jaki jest cel muzułmanów – przejąć wasz kraj. Pierwszą rzeczą, jaką zrobią, będzie żądanie sądów szariackich, tak jak w Wielkiej Brytanii.

Somalijka podkreśla, że Szwedzi nie są świadomi zagrożenia, podobnie jak kiedyś Brytyjczycy:

Szwedzi są przekonani, że szwedzkie prawo zawsze będzie obowiązywać w ich kraju. Ale zapytaj dowolnego Anglika, czy 30 lat temu uwierzyłby, że Wielka Brytania będzie miała legalne sądy szariatu w 2019 roku. Nikt by nie pomyślał, że to możliwe. Jeśli Szwecja uzna sądy szariackie, muzułmanie wysuną nowe żądania, takie jak pozwolenie na rządzenie własnymi enklawami bez ingerencji szwedzkiego społeczeństwa. Ostatecznym celem jest, aby szariat rządził całą Szwecją.

Koniecznie przeczytaj: Znany włoski dziennikarz opowiedział o ukrywanych faktach związanych z masową migracją. „Unia Europejska ściągnęła do siebie terrorystów”

Czytaj też: Miss Helsinek 2017 została czarnoskóra imigrantka. Zwyciężyła dzięki urodzie czy politycznej poprawności? [WIDEO]

Zdaniem Walter jedynym ratunkiem dla Szwecji jest konsekwentne i bezwzględne egzekwowania rodzimego prawa:

Jedynym rozwiązaniem dla Szwecji jest rozpoczęcie masowej repatriacji osób, które myślą, że wszystko tutaj jest „haram”, które nie chcą stać się częścią społeczeństwa i odmawiają asymilacji. Jeśli tego nie zrobimy, islam przejmie kraj w ciągu 50 lat. Demografia jest bardzo jasna.

Warto przeczytać: Lewicowa propaganda w Szwecji. „Szwecja musi się stać rajem dla emigrantów” [WIDEO]

Podziel się