Szukaj

Imigrant brutalnie zgwałcił 9-letnią dziewczynkę. Będzie mógł wrócić do Szwecji po 15 latach

03-01-2019 16:09
Szwecja Fot. Stefan Lins / flikcr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Jak poinformował portal Fria Tider, do dramatycznego zdarzenia doszło w szwedzkim mieście Malmö. 30-letni libijski imigrant zaatakował, a następnie zgwałcił 9-letnią dziewczynkę. Sąd skazał go na karę 6 lat pozbawienia wolności i tymczasową deportację, co oznacza, że gwałciciel będzie mógł wrócić do Szwecji za 15 lat.

Do dramatycznego zdarzenia doszło pod koniec października 2018 roku.

Prokurator nadzorujący śledztwo w tej sprawie tak opisał przebieg tego dramatycznego zdarzenia:

Zwabił dziecko do miejsca, do którego wyrzuca się śmieci, po chwili powalił na ziemię, uderzył w twarz, ściągnął ubranie, przytrzymywał nogi, dusił do tego stopnia, że dziewczynka miała problemy z oddychaniem. Dalej groził, że jeśli się nie uciszy, to zrobi jej krzywdę.

Koniecznie przeczytaj: Szwecja. Imigrant nie trafi do więzienia za gwałt na 14-latce, bo… ma ADHD i nie zrozumiał słowa „nie”

Czytaj też: Przełomowy wyrok sądu wydany w Niemczech. ZDF musi przeprosić za nazwanie niemieckich obozów zagłady „polskimi”

Sąd okręgowy skazał 30-letniego Libijczyka na karę sześciu lat pozbawienia wolności oraz tymczasową deportację (na 15 lat). Ponadto nakazał mężczyźnie zapłacenie odszkodowania w wysokości 17 tys. euro.

Warto przeczytać: Szokujący wyrok sądu w USA. Kilkanaście lat bezwzględnego więzienia za wandalizm w meczecie i kawałek bekonu [WIDEO]

Podziel się