Szukaj

UK: Imigrant zastrzelił z kuszy swoją byłą partnerkę. Kobieta była w ciąży. Lekarze zdołali uratować dziecko

14-11-2018 23:35
Policja w Wielkiej Brytaniii Fot. EDDIE / flickr.com / CC BY-ND 2.0
Podziel się

Jak poinformował portal TVP Info, 35-letnia Sana Muhhamad, która była w ósmym miesiącu ciąży została postrzelona z kuszy przez swojego partnera. Lekarze zdołali uratować jedynie samo dziecko. Kobieta została zaatakowana na oczach swojego męża i dzieci.

Do tragedii doszło w Ilford we wschodniej części Londynu.

Jak wynika z relacji męża ofiary, 50-letni Ramanodge Unmathallegadoo przed zabójstwem ukrywał się w szopie nieopodal ich domu. W pewnym momencie oddał strzał z kuszy. Okazało się, że był niezwykle precyzjny, gdyż strzała utwiła w sercu kobiety.

Moja żona zmywała, krzyczałem biegnij, biegnij, biegnij. Strzelił do niej. Nie mogę przestać myśleć, że przyjęła strzałę, która miała trafić mnie. Były tam wszystkie dzieci, to było przerażające. Strzała wbiła się w jej serce, ale nie dotknęła nienarodzonego dziecka.

Koniecznie przeczytaj: UK: Szokujące nagranie. Czarnoskóry imigrant nie miał litości dla staruszka [wideo]

Czytaj też: Jest list gończy za Gruzinem podejrzanym o gwałt i morderstwo 28-latki z Łodzi. Ma czerwoną notę Interpolu [foto]

Warto przeczytać: Polski kierowca TIR-a miał pecha. Imigrant upatrzył sobie jego ciężarówkę. Zdumiewająca reakcja Brytyjczyka [wideo]

Podziel się