Szukaj

Niemcy są w szoku. 23-letni imigrant z Syrii zgwałcił… kucyka w berlińskim mini zoo. Wszystko na oczach małych dzieci

12-11-2017 20:10
Kucyki Fot. Jennl Douglas / flikcr.com / CC BY-ND 2.0
Podziel się

W niemieckim minizoo mieszczącym się w Görlitzer Park doszło do skandalicznego zdarzenia. Wszystko za sprawą 23-letniego imigranta z Syrii, który postanowił zaspokoić swoje potrzeby seksualne wykorzystując do tego celu jednego z kucyków.

Mężczyznę przyłapała niania zwiedzająca minizoo wraz z dzieckiem. O zaistniałym zdarzeniu natychmiast poinformowała personel, który szybko zatrzymał Syryjczyka i przekazał go w ręce policji.

Jak napisała gazeta „Berliner Morgenpost”, 23-letniemu imigrant usłyszał już zarzuty znęcania się nad zwierzęciem i obrazy moralności publicznej. Za popełniony czyń grozi mu kara grzywny lub pozbawienia wolności do lat 3.

Koniecznie przeczytaj: Wielka rzeź polskich bocianów w Libanie i Syrii. Muzułmanie całymi rodzinami polują na te ptaki dla rozrywki [FOTO+WIDEO]

Czytaj też: Przerażające nagranie z Francji zbulwersowało internautów. Czarnoskóry imigrant wypchnął z okna białą dziewczynę. Nastolatka zwijała się z bólu [wideo]

Minizoo „Kinderbauernhof” w Görlitzer Park to bardzo popularne miejsce w Berlinie. Często jest odwiedzane przez dzieci. Oprócz dwóch kucyków, można spotkać tam również: osły, owce, kozy czy króliki.

Pracujący tam personel bardzo ubolewa, że doszło do tak bulwersującego zdarzenia, również dlatego, że ich park będzie teraz kojarzony wyłącznie z tym incydentem. Jeden z pracowników obiektów podsumował to następującymi słowami:  

Tutaj przez cały rok dzieją się dobre rzeczy. Szkoda, że ​​jesteśmy kojarzeni z takim incydentem.

Warto przeczytać: Szwedka zgwałcona przez imigranta z Syrii popełniła samobójstwo. Sprawca nie został nawet ukarany

Podziel się