Szukaj

Imigrant z Somalii zgwałcił 80-latkę. Po wyjściu z więzienia zrobił sobie zdjęcie z premierem Szwecji [WIDEO]

18-04-2017 01:16
Uchodźca gwałciciel i premier Szwecji Fot. Prawa strona / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Wydawać mogłoby się, że już nic nas w Szwecji nie zaskoczy, a jednak… Okazuje się, że premier tego kraju, Stefan Löfven zrobił sobie wspólne zdjęcie z „uchodźcą”, który dopuścił się gwałtu na 80-letniej niepełnosprawnej kobiecie.

Pochodzący z Somalii Mahad A. w sierpniu 2014 r. w szwedzkim mieście Katrineholm wypatrzył samotnie siedzącą przed supermarketem 80-letnią niepełnosprawną kobietę, która była lekko upośledzona. Imigrant zaciągnął ją do pobliskiego lasku i zgwałcił. Sąd skazał go tylko na osiem miesięcy więzienia, ze względu na jego wieku (16 lat).

Afrykanin po wyjściu z zakładu karnego bynajmniej nie unikał skupiania na sobie uwagi. Na Facebooku pochwalił się między innymi zdjęciem, na którym stoi obok obecnego szefa szwedzkiego rządu, Stefana Löfvena (tak, to ten, który płakał po zamachu w Sztokholmie – więcej tutaj: Premier Szwecji po zamachu w Sztokholmie... popłakał się).

Koniecznie przeczytaj: Premier Szwecji po zamachu w Sztokholmie... popłakał się

Czytaj też: Lewicowa propaganda w Szwecji. „Szwecja musi się stać rajem dla emigrantów” [WIDEO]

Według lokalnych mediów fotografia została zrobiona przed rokiem, w kwietniu 2016 r, kiedy premier odwiedzał w Katrineholm lokalnych działaczy Szwedzkiej Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej, z której się wywodzi.

Dodajmy, że wśród zdjęć ze „znanymi osobami” opublikowanymi w sieci przez imigranta pojawiła się także wspólna fotografia ze szwedzko-kurdyjskim komikiem Shanem Atci, który był podejrzany o udział w gwałcie zbiorowym.

Bulwersujący jest także podpis, jaki pojawił się pod zdjęciem z premierem Szwecji. Somalijczyk skomentował fotografię krótką „zapowiedzią”:

Wkrótce w branży politycznej.

Jeden z jego znajomych poszedł o krok dalej.

Będziesz następnym premierem Szwecji - napisał.

Warto przeczytać: „Obywatel Szwecji” zatrzymany przez policję w Gdańsku. Wydano za nim europejski nakaz aresztowania

Podziel się