Szukaj

Niemcy: Imigrant z Afryki zablokował auto. Miał pecha. W środku byli Polacy [WIDEO]

25-09-2017 16:12
Imigrant z Afryki znokautowany przez Polaka Fot. OnlineMagazin / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Do zdarzenia doszło w Ravensburgu w Niemczech. Na opublikowanym w sieci krótkim nagraniu widzimy czarnoskórego imigranta, który blokuje auto na drodze. Afrykańczyk, który wydaje się pewny siebie, uderza nawet w maskę samochodu. Mężczyzna prawdopodobnie myślał, że w środku siedzą Niemcy.

Tym razem jednak miał pecha. Auto ruszyło do przodu, popychając go. Kierowca dał do zrozumienia, że powinien zejść z drogi. Afrykańczyk jednak nie ustąpił. Chwilę później z samochodu wysiedli dwaj postawni mężczyźni. Pierwszy z nich nawet nie wdawał się w dyskusję i od razu uderzył imigranta, mocnym ciosem posyłając go na ziemię. Drugi kopnął leżącego imigranta. Po chwili słychać „Skur***ynie ty”, co wskazuje, że zaczepieni przez Afrykańczyka mężczyźni to Polacy.

Koniecznie przeczytaj: Niemiecki dziennik przekonuje, że „Niemcy muszą bronić wolności Polaków”

Czytaj też: Wymowna scenka. Imigranci z Afryki podrywają zachwycone nimi Niemki. „Panujemy nad nimi. Jesteśmy królami!” [WIDEO]

Można się tylko zastanawiać, jak skończyła by się powyższa sytuacja, gdyby w środku byli Niemcy. Mieszkańcy Europy Zachodniej zwykle pozostają bierni w przypadku zaczepek ze strony imigrantów. Jedno jest pewne. Afrykańczyk, który zablokował samochód z Polakami raczej nie będzie wspominał za dobrze spotkania z naszymi rodakami.

Warto przeczytać: Włochy: imigrant z Afryki sieje terror wśród mieszkańców… kilofem [WIDEO]

Podziel się