Szukaj

Szkocja: Imigrant wyrzucił 30-latkę z 11 piętra budynku. Trwa śledztwo w tej sprawie [foto]

27-02-2019 11:19
Morderstwo w Szkocji Fot. The Backup of OnlineMagazin / Twitter.com / Twitter
Podziel się

Jak podają szkockie media, afrykański imigrant mieszkający w Glasgow brutalnie zamordował 30-letnią kobietę pochodzącą z Erytrei. Według dotychczasowych ustaleń mężczyzna wyrzucił swoją ofiarę z 11 piętra bloku. Niedługo po tym został zatrzymany przez policję.

Sąsiad zamordowanej kobiety, będący jednocześnie świadkiem zdarzenia, powiedział w rozmowie z mediami, że kobieta rozpaczliwie broniła się przed swoim oprawcą:

Usłyszałem histeryczne krzyki, więc podszedłem do okna. Wtedy zobaczyłem, że mężczyzna wychylający się przez okno trzymał swoją ofiarę za włosy. Nie upadła natychmiast, ponieważ desperacko trzymała się parapetu.

Nim wezwał policję, inny z mężczyzn zdołał uwiecznić ten incydent na fotografii. Wkrótce po tym kobieta spadła z wysokości około 30 metrów. Zginęła na miejscu. 

Koniecznie przeczytaj: Szkocja: Ciało Polaka znalezione w spalonym aucie. Możliwe morderstwo. „Rodzina w Polsce jest zdruzgotana”

Czytaj też: Poznań: Kobieta znęcała się nad psem. Nagrały ją dzieci wracające ze szkoły [wideo]

Tuż po tym zabójca próbował ukryć się w budynku. Jednak nieskutecznie, gdyż został rozpoznany i zatrzymany przez jednego ze świadków.

Szkocja policja wciąż prowadzi śledztwo w tej sprawie. Jak dotąd, nie zdołano ustalić, jakie relacje łączyły mordercę i jego ofiarę.

Warto przeczytać: Makabryczny mord w Arabii Saudyjskiej. Obcięli głowę 6-letniemu chłopcu na oczach matki [foto]

Podziel się