Szukaj

Imigrant z niemieckiego ośrodka dla uchodźców skarży się na brudną kuchnię [WIDEO]

02-05-2017 11:41
Uchodźca narzeka na brudną kuchnię Fot. 116426853786909798816 / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W Internecie pełno jest filmów, na których przyjeżdżający do Europy Zachodniej rzekomi uchodźcy narzekają na „tragiczne” warunki, jakie panują w ośrodkach, w których są lokowani przez władze.

Tym razem z dramatycznym apelem zwrócił się uchodźca mieszkający w jednym z ośrodków w Niemczech. Autor nagrania łamaną angielszczyzną wyjaśnia, w czym tkwi problem.

Okazuje się, że dramatem uchodźcy jest… nieposprzątana kuchnia w ośrodku, w którym go umieszczono. Młody mężczyzna przez ponad dwie minuty rozwodzi się na tym, że w kuchni jest brudno, a śmiecie są niewyrzucone. Imigrant oskarża o bałagan pracowników ośrodka, którzy nie posprzątali po mieszkańcach. Autor nagrania apeluje do władz, zwraca się również o pomoc do organizacji pozarządowych, nie biorąc w ogóle pod uwagę, że imigranci mogliby np. sami po sobie posprzątać. Ale to zapewne jest zbyt dużo dla biednych „uchodźców”, którzy napewno przybyli do Niemiec, uciekając przed wojną i prześladowaniami, a nie ze względu na darmowy socjal i możliwość wygodnego życie na garnuszku bogatego państwa Europy Zachodniej.

Koniecznie przeczytaj: Imigranci z ośrodka dla uchodźców skarżą się na brak… seksu [WIDEO PL]

Czytaj też: Niemcy: Imigrant gwałcił, a policjantka… uznała to za żart

Warto przeczytać: Francja: Potężny pożar i zamieszki w obozie dla uchodźców [WIDEO]

Podziel się