Szukaj

Przerażająca zbrodnia w Niemczech. Imigrant podpalił kobietę na ulicy. „Jej krzyk będę słyszeć do końca życia” [WIDEO]

09-12-2016 13:47
Imigrant podpalił kobietę w Niemczech Fot. Vlad Tepesblog / YouTube / screen
Podziel się

W miejscowości Kronshagen koło Kilonii 41-letni imigrant z Togo podbiegł na ulicy do swojej żony, oblał ją benzyną i podpalił. 38-letnią kobietę próbowali ratować przechodnie, ale ofiara po wielogodzinnej walce o życie zmarła w szpitalu w wyniku poniesionych obrażeń.

Tragiczne wydarzenia rozegrały się w niemieckiej miejscowości Kronshagen ok. godz. 9 rano. Według relacji świadków, „kolorowy” mężczyzna podbiegł do kobiety, oblał ją z kanistra benzyną i podpalił. Kobieta, która zaczęła się cała palić, wzywała pomocy, w końcu upadła na ziemię. Kilka osób podbiegło do niej i próbowało ugasić płomienie. Kiedy wydawało się, że się udało, kobieta ponownie zaczęła się palić. Pomogło dopiero użycie gaśnicy i koców.

Koniecznie przeczytaj: Imigrant z Somalii chciał zgwałcić młodą kobietę. Nieprzytomny wylądował w szpitalu

Czytaj też: Tak imigranci „witali” Nowy Rok w Szwecji i w Niemczech [WIDEO]

Widziałam kobietę w płomieniach, która krzyczała, krzyczała, krzyczała. Ta chwila trwała niczym wieczność. Jej krzyk będę słyszeć do końca życia – relacjonowała zdarzenia Angela Hauschild, która próbowała ratować ofiarę.

Kobieta została przewieziona do specjalistycznego szpitala w Lübeck, gdzie niestety zmarła o godz. 5:30. Lekarze powiedzieli, że odniosła tak wielkie obrażenia, że nawet nie można było rozpoznać, jakiej płci jest ofiara.

Imigrant, który podpalił kobietę, próbował uciec z miejsca zdarzenia, ale został zatrzymany przez policję i trafił do aresztu. Mężczyzna okazał się być mężem ofiary – oboje przyjechali z Afryki do Niemiec 20 lat temu, para żyła w separacji.

Zmarła kobieta osierociła dwójkę dzieci w wieku 3 i 7 lat. Według relacji świadków podpalona kobieta w ostatnich słowach pytała o nie: „Moje dzieci. Co się stanie z moimi dziećmi”.

Warto przeczytać: W Niemczech muzułmańscy imigranci masowo przechodzą na chrześcijaństwo. Mają powód

Podziel się