Szukaj

Szwecja: Imigrant chciał podpalić jak najwięcej samochodów. Nie przewidział jednej rzeczy… [wideo]

14-04-2017 13:35
Imigrant w Szwecji podpalił się w czasie podpalania samochodów Fot. Brottscentralen / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Podpalanie samochodów w Szwecji niestety już nikogo nie dziwi – takie przestępstwa są w tym kraju na porządku dziennym. Jednak nagranie, jakie opublikowała niedawno tamtejsza policja jest dość nietypowe. Tym razem imigrant, który chciał podpalić samochody, podpalił przy okazji sam siebie.

Zdarzenie miało miejsce w Sztokholmie 12 marca. Jednak szwedzka policja dopiero niedawno zdecydowała się opublikować nagranie z monitoringu. Tamtejsze służby od miesiąca nie są w stanie złapać podpalacza, który wyjątkowo nieumiejętnie zabrał się do niszczenia aut.

Na nagraniu widzimy zakapturzonego mężczyznę, który włamuje się do pomieszczenia z samochodami. Imigrant po wyważeniu drzwi oblał benzyną kilka aut, po czym je podpalił. Widocznie nie wziął pod uwagę, że ogień rozprzestrzeni się tak szybko. Wkrótce sam podpalacz stał się ofiarą swojego czynu.

Koniecznie przeczytaj: Lewicowa propaganda w Szwecji. „Szwecja musi się stać rajem dla emigrantów” [WIDEO]

Czytaj też: Szwecja. Imigrant nie trafi do więzienia za gwałt na 14-latce, bo… ma ADHD i nie zrozumiał słowa „nie”

Mężczyźnie, mimo ogarniających go płomieni, udało się uciec z miejsca zdarzenia. Według ustaleń policji nie zgłosił się do żadnego pobliskiego szpitala. Wiadomo tylko, że odjechał srebrnym lub szarym samochodem.

Warto przeczytać: Imigranci z ośrodka dla uchodźców skarżą się na brak… seksu [WIDEO PL]

Podziel się