Szukaj

Pedofil został zatrzymany przez Brytyjczyków. Ze strachu przed więzieniem zaczął… błagać o litość [WIDEO]

21-09-2017 20:27
Imigrant pedofil błaga o litość Fot. Vandega / Facebook
Podziel się

W sieci pojawiło się nagranie, na których widać zatrzymanego przez Brytyjczyków imigranta pedofila. Mężczyzna o śniadej karnacji, do którego najwyraźniej dotarło, że zaraz zostanie zabrany przez policję, błaga, aby zostawić go w spokoju.

Grupa Brytyjczyków zatrzymała obcokrajowca, który dopuścił się czynu o charakterze seksualnym wobec dziecka. Na nagraniu opublikowanym w internecie widzimy moment, w którym mężczyźni czekają na przyjazd policji na stacji metra.

Zatrzymany pedofil zaczyna błagać o litość. „Proszę, zostawcie mnie w spokoju” - powtarza w kółko z rozpaczą w oczach.

Żałosne zawodzenie nie przekonuje Brytyjczyków, którzy nie mają zamiaru go wypuszczać. Chwilę później przyjeżdża policja, która zabiera pedofila do radiowozu. Oby wymiar brytyjski wymiar sprawiedliwości okazał się równie stanowczy, co obywatele.

Koniecznie przeczytaj: „Londyn wyjaśniony w 9 sekund”. Afrykański imigrant tak „zabawił się” z brytyjską policjantką [WIDEO]

Czytaj też: 12-latka, która została zmuszona do ślubu zgodnie z prawem islamu, błaga o pomoc [WIDEO]

Niestety w Anglii przypadki pedofilii nie należą do rzadkości. Jakiś czas temu opinią publiczną w Wielkiej Brytanii wstrząsnął proces grupy sześciu muzułmanów, którzy wielokrotnie gwałcili dwie małe dziewczynki – jedna z nich w wieku 12 lat zaszła w ciążę. Więcej tutaj: Wielka Brytania: sześciu imigrantów skazanych za gwałty na dzieciach. W sądzie krzyczeli „Allah Akbar”!

Warto przeczytać: Nagranie z Wielkiej Brytanii. Nielegalni imigranci wysiadają z naczepy polskiego tira na środku autostrady [WIDEO]

Podziel się