Szukaj

Niemcy: Imigrant z Afryki molestował w pociągu 18 kobiet w ciągu zaledwie 2 godzin

10-02-2017 18:22
Niemiecka policja sprawdza monitoring screen
Podziel się

Wydawałoby się, że napaść seksualne ze strony imigrantów w krajach takich jak Niemcy to już norma i nic nie jest w stanie zdziwić. Tymczasem „uchodźca” z Somalii usiłować chyba ustanowi jakiś rekord, gdyż w czasie zaledwie 2-godzinnej jazdy pociągiem molestował aż 18 kobiet.

Zdarzenie miało miejsce 29 stycznia br. w pociągu podmiejskiej kolei S-Bahn na trasie Monachium – Herrsching. Pochodzący z Erytrei 23-letni imigrant został zatrzymany przez niemiecką policję, po tym jak przepuścił serię ataków na pasażerki. Mężczyzna w zaledwie 2 godziny molestował aż 18 kobiet.

Tylko dwie z poszkodowanych zgłosiły sprawę na policję. Jednak nagranie z monitoringu potwierdziło że Afrykańczyk w czasie podróży przechodził z jednego do drugiego wagonu, obmacując jeszcze 16 innych pasażerek.

Koniecznie przeczytaj: Brutalny atak na pracowników ośrodka dla uchodźców w Niemczech. Imigranci użyli noży i metalowych prętów [WIDEO +18]

Czytaj też: Niezwykle brutalny napad w madryckim metrze. Dwaj imigranci z Maroka zaczęli dusić mężczyznę, którego chcieli okraść [wideo]

18-latka powiedziała, że imigrant najpierw dotknął jej twarzy, a potem usiłował wsadził swoją rękę między jej uda, zanim udało się jej wyswobodzić.

Druga z kobiet zeznała, że napastnik także dotykał jej nóg, zanim uciekła do drugiego przedziału. Imigrant zdawał się tym nie zrażać i przechodził dalej, szukając kolejnych ofiar.

Policja po otrzymaniu zgłoszenia i obejrzenie monitoringu zdołała odnaleźć sprawcę, który okazał się być mieszkańcem obozu dla imigrantów w Starnbergu, niedaleko Monachium.

W czasie śledztwa ustalono, że Erytrejczyk kilka dni wcześniej, 22 stycznia, zaatakował kobietę na ulicy w Monachium, którą również zaczął obmacywać.

Warto przeczytać: Lewicowy kandydat na prezydenta Francji stwierdził, że imigranci to świeży powiew kreatywności i innowacji

Podziel się