Szukaj

Muzułmańscy imigranci mają gdzieś lokalne tradycje. Tak wyglądał jarmark bożonarodzeniowy w Niemczech z ich udziałem [WIDEO]

18-12-2017 12:58
Uchodźcy na jarmarku bożonarodzeniowym Fot. AfD Landkreis Rostock / facebook.com
Podziel się

Na facebookowej stronie regionalnego oddziału partii Alternative für Deutschland opublikowano nagranie pro-palestyńskiej manifestacji, którą zorganizowano podczas tradycyjnego jarmarku bożonarodzeniowego w Bad Doberan.

Na filmie widzimy, jak grupa mężczyzn, która przybyła na tradycyjny świąteczny jarmark odbywający się w tym niemieckim mieście, głośno manifestuje swoje poparcie dla dążeń Palestyńczyków. Jak można usłyszeć, ich publicznemu zgromadzeniu towarzyszy arabska muzyka zagłuszająca dźwięki charakterystyczne dla jarmarków bożonarodzeniowych.

To kolejny z przykrych przykładów dosadnie ukazujących konsekwencje masowej, nielegalnej imigracji do Niemiec, bowiem na jarmarku zamiast tradycyjnego tłumu ludzi, robiących świąteczne zakupy, pojawili się muzułmańscy imigranci manifestujący swoje przekonania polityczno-religijne. Niewątpliwie zaś, swoim zachowaniem zakłócili tą ważną dla Niemców tradycję.

Koniecznie przeczytaj: Niemcy w ohydny sposób drwią z Bożego Narodzenia. Najpierw obraźliwa okładka „Spiegel”, teraz haniebne bluźnierstwo [FOTO]

Czytaj też: Niemcy: Bałwanki w burkach i hidżabach reklamowały bożonarodzeniowy jarmark w Monachium [FOTO]

Wielu internautów bardzo zbulwersował brak jakiejkolwiek reakcji ze strony służb. Najczęściej pojawiały się również głosy mówiące o tym, że imigranci, dzięki bierności władz, mogą sobie pozwalać na co raz więcej.

Warto przeczytać: Niemcy: Szkoła w Lüneburgu zmieniła charakter obchodów świąt Bożego Narodzenia. „Tradycyjne kolędy są niezgodne z islamem”

Podziel się