Szukaj

Niemcy: Grupa imigrantów zaatakowała izraelską dziennikarkę. Antonia Yamin musiała uciekać przed petardami [wideo]

27-11-2018 17:16
Atak na izraelską dziennikarkę Fot. Antonia Yasmin / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Jak poinformował „Time of Israel” w Niemczech doszło do kolejnego antysemickiego incydentu. Tym razem ofiarą napaści była dziennikarka izraelskiej stacji KAN, Antonia Yamin. Kobieta podczas relacji na żywo została zaczepiona przez młodych arabskich imigrantów, a następnie obrzucona petardami.

Do tego zdarzenia doszło w dzielnicy Neukolln, która jest zamieszkiwana przez wielu imigrantów. Korespondentka izraelskiej telewizji KAN, Antonia Yamin wybrała to miejsce do nagrania relacji o Brexicie. 

Jak widzimy na opublikowanym przez nią filmie, podczas swojej pracy została zaatakowana przez grupę czterech mężczyzn, którzy przechodzili nieopodal. Napastnicy, którzy według niemieckich mediów są imigrantami, najpierw zaczęli utrudniać jej pracę, a następnie, gdy już się oddalilli, zaczęli rzucać petardami.

Koniecznie przeczytaj: Wymowna scenka. Imigranci z Afryki podrywają zachwycone nimi Niemki. „Panujemy nad nimi. Jesteśmy królami!” [WIDEO]

Czytaj też: To nagranie sprzed lat otwiera oczy. Izraelska polityk wyjaśniła, w jaki sposób Izrael wykorzystuje „antysemityzm” do własnej politycznej gry [WIDEO]

Dziennikarka jest przekonana, że atak nastąpił z powodów antysemickich. Jej zdaniem, mężczyźni zwrócili uwagę na jej wygląd i to, że mówiła po hebrajsku. Yamin przyznała, iż w wielu miastach Europy Zachodniej musi zdejmować nazwę stacji z mikrofonu i zmieniać akcent w obawie przed podobnymi atakami.

Jej zdaniem, cała ta sytuacja mogłaby skończyć się dla niej dużo groźniej, gdyby nie to, iż była w towarzystwie kamerzysty.

Warto przeczytać: Niemcy: Imigranci spalili ośrodek dla uchodźców, bo… zabrakło Nutelli i żelków [WIDEO]

Podziel się