Szukaj

Trzech imigranci napastowało seksualnie 19-letnią kobietę. Policja wciąż poszukuje sprawców

11-05-2019 16:27
niemiecka policja Fot. Christian Tran / flikcr.com / CC BY-ND 2.0
Podziel się

Jak podaje niemiecki portal „Nordbuzz”, 4 maja 2019 roku w Hanowerze trzech mężczyzn zastraszyło, a następnie napastowało seksualnie kobietę. Tylko dzięki pomocy przechodniów napastnicy uciekli.

Do napaści około godziny 0:10. Wówczas do dziewczyny podeszło trzech nieznanych mężczyzn, którzy zmusili ją do tego, aby pojechała z nimi na ostatni przystanek na Theodor-Heuss-Straße. W trakcie podroży niemal cały obmacywali młodą kobietę, wkładali dłonie pod jej ubranie i łapali ją za krocze oraz pośladki. Jak wynika z relacji 19-latki, napastnicy rozmawiali ze sobą po arabsku.

Gdy wysiedli na przystanku, napastnicy zostali spłoszeni przez przechodniów. Uciekli w kierunku pobliskiego centrum handlowego. Jak dotąd policja nie zdołała ich zatrzymać.

Koniecznie przeczytaj: Młoda kobieta próbowała przemycić 19-letniego imigranta w… walizce [WIDEO]

Czytaj też: Francja: Wstrząsające statystyki obrazujące skalę ataków na tle seksualnym. Tylko w ciągu dwóch lat napadnięto co najmniej 267 tys. kobiet

Warto przeczytać: Niemcy: 24-letnia kobieta pokłóciła się z nastoletnimi imigrantami. Teraz w stanie krytycznym walczy o życie w szpitalu

Podziel się