Szukaj

Imigranci z ośrodka dla uchodźców skarżą się na brak… seksu [WIDEO PL]

29-04-2017 01:30
Imigrant skarżący się na brak seksu Fot. ChnNewspl / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Niemal co chwila słyszy się, że imigranci przebywający w europejskich ośrodkach dla uchodźców narzekają na kolejne „niedogodności”. Niektóre bywają dość zaskakujące. Od braku żelków i Nutellii, po… niezaspokajanie ich potrzeb seksualnych.

Jeden z imigrantów w rozmowie z dziennikarką zwierzył się, że ma problemy natury intymnej, w wyniku których miał przebywać trzy dni w szpitalu. Jak sprecyzował, jego jądra stały się nienaturalnie powiększone (nawet pokazał, jak bardzo), więc lekarz zalecił mu seks.

Na podobnej natury problem skarżył się także innych uchodźca:

Jest nas 400. Jak mam przyprowadzić tutaj dziewczynę? Miałaby uprawiać seks 400 razy? - zastanawiał się.

Koniecznie przeczytaj: Imigrant z niemieckiego ośrodka dla uchodźców skarży się na brudną kuchnię [WIDEO]

Czytaj też: Francja: Potężny pożar i zamieszki w obozie dla uchodźców [WIDEO]

Oczywiście powyższy wywiad to tylko przykład niezadowolenia imigrantów, którzy przyjeżdżają przecież na własne życzenie do Europy. Warto chociaż przypomnieć sytuację z Niemiec, gdzie imigranci z ośrodka dla uchodźców spalili miejsce, w którym mieszkali, bo... na stołówce zabrakło żelków i Nutelli: Niemcy: Imigranci spalili ośrodek dla uchodźców, bo… zabrakło Nutelli i żelków [WIDEO].

Warto przeczytać: „Na Wspólnej” pojawiają się „naziści” podpalający uchodźców i… walczący z niemieckim kapitałem [WIDEO]

Podziel się