Szukaj

Szwecja: imigranci wrzucili petardę do wózka z niemowlęciem

05-01-2017 00:55
Paląca się petarda Fot. Dennis Skley / flickr.com / CC BY-ND 2.0
Podziel się

Szwecja to jedno z europejskich państw gdzie w sylwestra dochodziło do niebezpiecznych incydentów z udziałem imigrantów, którzy między innymi fajerwerkami strzelali w ludzi. Okazuje się, że celem takich „zabaw” są nawet małe dzieci.

Do zdarzenia doszło w szwedzkiej miejscowości Gävle dzień przed sylwestrem. Jak podała lokalna gazeta „Hela Hälsingland”, grupa zamaskowanych imigrantów wrzuciła dużą petardę do wózka, w którym spało 3-miesięczne niemowlę. Gdyby nie błyskawiczna reakcja ojca dziecka, który wyrzucił petardę z wózka, zanim ta eksplodowała, mogłoby się to skończyć naprawdę tragicznie. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak niebezpieczny może być wybuch petardy dla zaledwie trzymiesięcznego niemowlęcia.

Koniecznie przeczytaj: Tak imigranci „witali” Nowy Rok w Szwecji i w Niemczech [WIDEO]

Czytaj też: Przerażające sceny. Imigranci próbują zgwałcić młodą dziewczynę [WIDEO]

Gävle to jedna ze szwedzkich miejscowości terroryzowanych przez gangi młodocianych imigrantów, którzy rzucają petardami i strzelają fajerwerkami w ludzi, zwierzęta, budynki i policję.

Mikael Hedström, policjant, który relacjonował zdarzenie dla lokalnej gazety mówił, że przez 30 lat służby nie widział takiego chaosu, jakie ma miejsce teraz w Szwecji.

O niebezpiecznych incydentach z udziałem imigrantów w sylwestra m.in. w Szwecji pisaliśmy tutaj: Tak imigranci „witali” Nowy Rok w Szwecji i w Niemczech [WIDEO].

Warto przeczytać: W Niemczech muzułmańscy imigranci masowo przechodzą na chrześcijaństwo. Mają powód

Podziel się