Szukaj

Przerażające nagranie ze Szwecji. Imigranci wpadli w furię i zaczęli okładać przypadkowych ludzi krzesłami [WIDEO]

09-11-2017 19:02
Szwecja, imigranci atakują klientów pizzerii Fot. OnlineMagazin / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Masowa imigracja zdecydowanie zmieniły obraz współczesnej Szwecji. Zdarzenie, które miało miejsce w ostatnią sobotę sprawiło, że imigranci znowu pojawili się na pierwszych stronach gazet. Brutalną bójkę nagrał jeden z klientów lokalu.

Autorem nagrania, które pojawiło się w sieci jest 25-letni Szwed. Zdarzenie miało miejsce w restauracji „Napoli” w mieście Växjö. Agresywni mężczyźni o ciemnej karnacji zaczęli od zaczepek. Później przystąpili do brutalnego ataku. W ruch poszły nawet… krzesła. Na nagraniu wyraźnie widać, jak jeden z napastników okłada innego klienta lokalu właśnie krzesłem.

Do regularnej bitwy doszło, gdy część klientów pizzerii postanowiła odeprzeć atak. W wyniku tego zdarzenia kilka osób zostało rannych. Właściciel „Napoli” od razu wezwał policję. Pomimo, że nagranie z tego zdarzenia zostało publicznie udostępnione, jak dotąd nie złapano żadnego z napastników.

Koniecznie przeczytaj: Szwecja: okazało się, że 82% skazanych za gwałty zbiorowe to imigranci. Teraz szwedzki rząd znalazł nowy sposób, aby to ukryć

Czytaj też: Szwecja: politycy chcą likwidacji własnego państwa. Apelują o utworzenie „Europejskiej Federacji”

25-latek, który opublikował nagranie w mediach społecznościowych otrzymuje teraz mnóstwo pogróżek i zastanawia się, czy nie usunąć tej relacji. Wielu mieszkańców Växjö przyznaje, że boi się imigrantów.

Często jest nam tu ciężko, co tydzień, w weekend jest kłopot – mówi właściciel lokalu. Mężczyźni, którzy są odpowiedzialni za rozróbę w pizzerii to gang, który często gości w pobliskim klubie. Szwedzkie media podają, że właściciel „Napoli” ma za złe policji, że nie przyjeżdża w te okolice na cotygodniowe patrole. Najprawdopodobniej policja po prostu boi się imigrantów.

Warto przeczytać: Gerard Depardieu twierdzi, że imigranci są... „jedyną szansą” dla Europy

Podziel się