Szukaj

Belgia: Grupa imigrantów brutalnie pobiła pracowników komunikacji miejskiej. Do zdarzenia doszło w biały dzień na przystanku [wideo]

23-04-2018 22:08
Imigranci pobili pracowników komunikacji Fot. RTL / rtl.be / screen
Podziel się

W niedzielę w Belgii doszło do kolejnego niepokojącego wydarzenia. Trzech pracowników komunikacji miejskiej zostało pobitych przez grupę imigrantów. Napastnicy byli pewni siebie, zaatakowali w biały dzień w miejscu publicznym.

W Anderlechcie, w dzielnicy Petebors doszło do dotkliwego pobicia trójki umundurowanych pracowników komunikacji miejskiej. Mężczyźni zostali napadnięci przez grupę imigrantów, w wyniku odniesionych obrażeń trafili do szpitala.

Dzielnica Petebors uchodzi za jedną z najbardziej niebezpiecznych w Anderlechcie. W okolicy regularnie dochodzi do przemocy, agresja jest wymierzona również w służby porządkowe. Policja przyznała, że w ciągu ostatnich tygodni kilkukrotnie rzucano kamieniami w funkcjonariuszy.

Koniecznie przeczytaj: Skandaliczna sytuacja w polskiej piłce – piłkarz Wisły oskarża trenera o pobicie. „Jesteś normalny czy debil? Zaraz ci przy...”

Czytaj też: Belgia: Pochodzący z Palestyny arabista ostrzega przed przyjmowaniem muzułmańskich imigrantów. „To importowanie wojny domowej”

Tego typu wydarzenia pokazują, że w rejonach zamieszkałych w większości przez imigrantów często dochodzi do napaści. Co więcej, niedawno brukselska prokuratura postanowiła wszcząć śledztwo dotyczące próby zabójstwa policjantów. Jak widać, dzielnica Petebors robi się coraz bardziej niebezpieczna.

Warto przeczytać: Takie rzeczy tylko w Nowoczesnej. Po przegranych wyborach na szefa partii Ryszard Petru nie miał litości. „Pracownicy biura musieli siedzieć na kartonach”

Podziel się