Szukaj

Francja: Imigranci okradli autobus Flixbusa. W trakcie jazdy wyciągali bagaże pasażerów [wideo]

18-07-2018 18:00
Imigranci okradają autobus Fot. VITALY PETRUKHIN / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Kibice reprezentacji Francji długo i hucznie świętowali zdobycie tytułu mistrza świata w piłce nożnej. Przy okazji przebywający w tym kraju imigranci z krajów afrykańskim również postanowili dać wyraz swojej specyficznej „radości”. Jak relacjonowały media, w wielu miastach przez wiele godzin niszczyli witryny sklepowe, podpalali samochody i atakowali funkcjonariuszy policji. Okazuje się, że w tym czasie doszło również do m.in. specyficznego napadu rabunkowego na autobus należący do popularnej sieci transportowej.

Jak widzimy na nagraniu, grupa młodych imigrantów napadła na autobus z sieci Flixbus przejeżdzający przez Grenoble. Gdy pojazd powoli przemieszczał się przez miasto, przestępcy chaotycznie otwierali luki bagażowe i w pośpiechu zabierali z nich walizki pasażerów. Trzeba przyznać, że akcja rabunkowa nie należała do tych najbardziej udanych. 

Poniżej nagranie:

Warto przeczytać: Krzysztof Krawczyk nagrał piosenkę z okazji tegorocznych Mistrzostw Świata w Rosji. Wymowne komentarze internautów [wideo+foto]

Podziel się