Szukaj

Niezwykle brutalny napad w madryckim metrze. Dwaj imigranci z Maroka zaczęli dusić mężczyznę, którego chcieli okraść [wideo]

16-02-2017 11:49
Imigranci z Maroka duszą mężczyznę w madryckim metrze Fot. Estrella Digital / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Hiszpania to jeden z europejskich krajów, który ma problem z niekontrolowanym napływem imigrantów, a w konsekwencji z coraz większą ilością przestępstw, w tym napadów na tle rabunkowym. Kamera monitoringu w madryckim metrze zarejestrowała brutalny atak na mężczyznę, którego próbowano okraść.

Na nagraniu widać, jak jeden z imigrantów podchodzi do mężczyzny wchodzącego na schody i łapiąc go za szyję, zaczyna dusić. Marokańczyk przytrzymuje swoją ofiarę, w czasie gdy jego wspólnik przeszukuje kieszenie okradanego mężczyzny. Imigranci w końcu puszczają na wpół przytomnego mężczyznę, który upada na ziemię.

Do zdarzenia doszło przed paroma tygodniami na podmiejskiej stacji Francos Rodriguez. Dzięki nagraniu z monitoringu madrycka policja zidentyfikowała jednego ze sprawców napadu, którym okazał się obywatel Maroka, pochodzący z Tetuanu. Trwają poszukiwania drugiego napastnika.

Koniecznie przeczytaj: Potężny wybuch w paryskim metrze [WIDEO]

Czytaj też: Muzułmańscy imigranci wszczęli burdę w metrze w Hong Kongu. Zapomnieli jednak, że nie są w Europie… [WIDEO]

Warto przeczytać: Real Madryt usuwa krzyż z logo klubu ze względu na muzułmanów

Podziel się