Szukaj

Niezwykle wymowne nagranie z Francji. Tak imigranci atakują ciężarówki [wideo]

27-03-2019 17:19
Imigranci Fot. Rebellious / Twitter.com ‏ / Twitter
Podziel się

W sieci pojawiło się nagranie będące kompilacją napaści afrykańskich imigrantów na samochody ciężarowe przejeżdżające przez terytorium Francji. Jak widać, niektórzy kierowcy wyciągają wnioski i coraz skuteczniej potrafią bronić się przed tymi atakami.

Na opublikowanym w mediach społecznościowym nagraniu widzimy, jak imigranci dosłownie „polują” na ciężarówki. W trakcie ataków mężczyźni usiłują dostawać się na tiry, by ukraść część załadunku lub też udać się w podróż w inny region Francji.

Jak niedawno przestrzegł prezydent Libanu Michel Aoun, już w najbliższym czasie Europa będzie musiała się zmierzyć z dużą falą migracji:

Sytuacja gospodarcza w Libanie, który zapewnia schronienie 1,5 milionom syryjskich uchodźców, może skłonić ich do migracji do Europy. Mamy 500 tys. palestyńskich uchodźców i około 1,5 miliona Syryjczyków. To wysoka liczba dla naszego kraju.

Koniecznie przeczytaj: Francja: Imigranci w Calais włamali się do ciężarówki jadącej do Wielkiej Brytanii. W środku zaskoczył ich... niedźwiedź polarny [wideo]

Czytaj też: Kierowcy bez szans. Tak nielegalni imigranci z Afryki dostali się do jadącej ciężarówki [wideo]

Poniżej nagranie:

 

Warto przeczytać: Calais: Imigranci blokowali drogę i atakowali ciężarówki. Węgierski kierowca stracił cierpliwość [WIDEO PL +18]

Podziel się