Szukaj

Imigranci tylko w pierwszej połowie 2016 r. popełnili w Niemczech 142 tys. przestępstw

10-12-2016 10:19
Angela Merkel podczas przemówienia Fot. Metropolico.org / flickr.com / CC BY-SA 2.0
Podziel się

Centralne biuro niemieckiej policji kryminalnej podało statystyki dotyczące przestępczości wśród imigrantów. Tylko w pierwszym półroczu 2016 r. popełnili oni 142 tys. przestępstw, co stanowi wzrost aż o 40% w porównaniu z rokiem ubiegłym.

142 tys. przestępstw przez pół roku oznacza średnio 780 zdarzeń dziennie. Instytut Gatestone obawia się, że ta liczba jeszcze wzrośnie. Alarmuje też, że w niektórych rejonach kraju policja osiągnęła pułap swoich możliwości i nie jest w stanie poradzić sobie z lawinowo rosnącą przestępczością. Dodajmy, że podane statystyki dotyczą wyłącznie ujawnionych przypadków łamania prawa przez imigrantów, jeżeli wziąć pod uwagę inne zdarzenia, które nie zostały wykryte, to skala problemu może okazać się znacznie większa.

Koniecznie przeczytaj: Szokujące dane! Mapa z przestępstwami popełnionymi przez imigrantów w 2016 r. w Niemczech

Czytaj też: Niemcy: darmowe kursy podrywu dla... „nieśmiałych” imigrantów. Akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem [WIDEO]

W związku z danymi ujawnionymi przez niemiecką policją fala krytyki spłynęła na Angelę Merkel, która swoją polityką proimigracyjną ponosi bezpośrednią odpowiedzialność za to, co dzieje się obecnie w Niemczech. Szacuje się, że z powodu jej przyzwolenia na przyjmowanie „uchodźców”, do tego kraju przyjechało ok. 900 tys. imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

 

Warto przeczytać: Bezdomny podpalony przez imigrantów w Berlinie jest Polakiem. Tylko jedna osoba została aresztowana, resztę podejrzanych policja już zwolniła!

Podziel się