Szukaj

Tragiczny finał poszukiwań w Holandii. Znaleziono ciała czworga zaginionych Polaków [foto+wideo]

10-02-2019 21:13
Znaleziono ciała czworga zaginionych Polaków Fot. NoordhollandsDagblad / Twitter / screen Twitter
Podziel się

W niedzielę w Obdam na północy Holandii wyciągnięto z kanału samochód, w którym znajdowały się cztery ciała. Służby ustaliły, że to Polacy, którzy byli poszukiwani od soboty.

Czwórka Polaków pracowała na farmie tulipanów w firmie Borst Bloembollen i mieszkała w miejscowości Zijdewind. Zaginięcie zgłoszono, gdy nie pojawili się w sobotę w pracy. Ostatni raz w piątek przed godz. 23.00 z jednym z zaginionych mężczyzn rozmawiała jego dziewczyna. Potem kontakt się urwał.

Rozpoczęto poszukiwania. Przeszukiwano okoliczne trasy i początkowo wykluczono wypadek samochodowy. Kiedy jednak natrafiono na uszkodzoną barierkę przy kanale, zaczęto przeszukiwać dno.

Koniecznie przeczytaj: Tragiczny finał poszukiwań 19-latka z Bielska-Białej. Znaleziono ciało [foto]

Czytaj też: Tragedii można było uniknąć? Finał WOŚP w Gdańsku zorganizowano na podstawie… Prawa drogowego

Finał poszukiwań okazał się tragiczny. W niedzielę służby znalazły w kanale wrak samochodu. W środku były ciała czwórki zaginionych Polaków – 48-letniej kobiety, dwóch 21-latków i 20-latka.

Służby ustalają przyczyny wypadku. Prawdopodobnie z powodu złych warunków pogodowych kierowca stracił panowanie nad kierownicą, zjechał z drogi i przebił barierę ochronną.

Warto przeczytać: Tragiczny wypadek w Gdyni. Trzy osoby nie żyją. Jedną z ofiar jest znany muzyk [wideo+foto]

Podziel się