Szukaj

Przerażające nagranie z Holandii: Muzułmański imigrant z Maroka bije swoją siostrę na ulicy. Wszystko na oczach świadków [WIDEO]

01-04-2017 19:32
Imigrant z Maroka bije swoją siostrę na ulicy Fot. SHOCKING VIDEOS / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Wraz z napływem muzułmańskich imigrantów do Europy w krajach takich jak Holandia dochodzi do kolejnych aktów przemowy względem kobiet. Ofiarami są zarówno Europejki, jak i muzułmanki.

W czasie ostatniej kampanii wyborczej w Holandii Gert Wilders, lider antyimigranckiej Partii na rzecz Wolności przekonywał, że jego kraj nie jest już bezpiecznym miejscem.

Przyjęliśmy tysiące ludzi nie mówiąc im, że to nasz kraj. Teraz płacimy za to wysoką cenę. Wielu ludzi oprócz tureckich i marokańskich paszportów posiada również paszport holenderski. Niektórzy z nich nie zachowują się jak Holendrzy. Widzimy to na co dzień. Nie szanują naszego kraju. Śmieją się z naszych wartości, z naszej tożsamości, z tego, kim jesteśmy – mówił w jednym ze swoich przemówień.

Koniecznie przeczytaj: Muzułmanka cieszy się, że mąż ją bije. „To mnie uszczęśliwia” [WIDEO]

Czytaj też: Imigrant brutalnie zgwałcił 90-letnią staruszkę pod kościołem. Niemiecki sąd skazał go na 5 lat więzienia

Oglądając kolejne nagrania z Holandii, z muzułmańskimi imigrantami w roli głównej, nie sposób nie przyznać mu racji. Na poniższym filmie widzimy młodego muzułmanina, który bije swoją młodszą siostrę w publicznym miejscu w biały dzień. Marokańczyk chciał w ten sposób dać jej „lekcję”. Jak widać, mimo krzyków leżącej na ziemi dziewczyny, nikt jej nie pomaga.

Warto przeczytać: Turcja zawiesiła stosunki dyplomatyczne z Holandią! Ankara grozi Europie imigrantami! [WIDEO]

Podziel się