Szukaj

Holandia: muzułmanie mają prawo życzyć homoseksualistom okrutnej śmierci

08-12-2016 10:37
Flaga LGBT zawieszona na maszcie Fot. Charlie Nguyen / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Postępowa „tolerancja” właśnie osiągnęła najwyższy poziom absurdu. Holenderska organizacja zajmująca się walką z dyskryminacją właśnie stwierdziła, że nie można potępiać muzułmanów, nawet jeżeli życzą homoseksualistom śmierci w mękach lub nawołują do ich zabijania, gdyż jest to w przypadku islamu wyrazem „religijnej ekspresji”.

Dość kuriozalna interpretacja „postępowej linii tolerancji” miała miejsce po tym jak jeden z internautów, który dostawał pogróżki pod swoim adresem, zwrócił się do finansowanej z budżetu państwa holenderskiej organizacji MiND Nederland, która zajmuje się walką z dyskryminacją. Zapewne musiał się dość mocno zdziwić, kiedy w odpowiedzi usłyszał, że jeżeli to muzułmanin pisze, o tym, że „homoseksualiści mają być ścięci, spaleni” itd., to jest to akceptowalne.

Koniecznie przeczytaj: Izraelski rabin: „Tora nakazuje homoseksualizm karać śmiercią”

Czytaj też: Grozili jej muzułmanie. W odpowiedzi wrzuciła do sieci nagranie, na którym podpala Koran [WIDEO]

Uwagi te należy rozpatrywać w kontekście wierzeń religijnych w islamie, który nie ma obraźliwego charakteru – tak uzasadniła swoją opinię holenderska organizacja, która powołała, że na fakt, że Koran przewiduje karę śmierci za homoseksualizm.

Warto przeczytać: Niemcy: islamiści planowali atak na przedszkole

Podziel się