Szukaj

Młoda Hiszpanka brutalnie pobita przez 20 „antyfaszystów”. Za to, że nosiła bransoletkę w barwach narodowych [WIDEO]

27-01-2017 10:36
Pobicie Hiszpanki w Murcii YouTube / screen YouTube
Podziel się

Młoda Hiszpanka została skatowana na ulicy przez grupę 20 „antyfaszystów” w niedzielę w centrum Murcii, tylko dlatego, że na ręce miała bransoletkę w barwach narodowych.

20-latka wychodziła z baru, do którego przyszła ze znajomymi. Wtedy została obrzucona obelgami i brutalnie zaatakowana. Sprawcy przewrócili młodą kobietę na ziemię i zaczęli ją kopać. „Świnia, świnia, mamy zamiar cię zabić” - krzyczeli „antyfaszyści”, celowo kopiąc ofiarę po głowie. Tchórzliwa banda lewaków uciekła, kiedy z klubu zaczęły wychodzić inni goście. Ofiara została przewieziona do szpitala, gdzie stwierdzono obrażenia głowy. Kobieta miała także wybite przednie zęby.

Koniecznie przeczytaj: Grupa lewaków chciała spalić flagę USA. Kurier FedEx wkroczył z gaśnicą [WIDEO]

Czytaj też: Zamieszki w USA. Lewacy z Antify bili kobiety i atakowali je gazem pieprzowym [WIDEO]

Hiszpański minister spraw wewnętrznych Juan Ignacio Zoido jednoznacznie potępił atak i zapowiedział wyciągnięcie surowych konsekwencji względem sprawców pobicia. Do tej pory w związku ze zdarzeniem zatrzymano siedem osób. Wśród nich jest Alejandro Espín Sogo, kandydat Zjednoczonej Lewicy w wyborach samorządowych z 2015 r.

Pobita kobieta powiedziała, że nie należy do żadnej organizacji. Nosiła bransoletkę z barwami narodowymi, ponieważ w ten sposób wyrażała dumę z tego, że jest Hiszpanką.

Skatowali mnie bo chcą, żeby ludzie przestali nosić symbole narodowe – mówiła ofiara.

Ostatni atak to już kolejny przejaw stosowania brutalnej przemocy przez lewicowych aktywistów w Hiszpanii. Tamtejsze MSW ostrzegało niedawno, że w lewicowy ekstremizm staje się coraz większym zagrożeniem dla kraju.

Przy okazji warto przypomnieć, że to lewica, z feministkami na czele, najgłośniej domaga się zaprzestania stosowania przemocy wobec kobiet. Czekamy więc na komentarz w tej sprawie jakiejś lewicowej organizacji walczącej o „prawa kobiet”. Jak na razie wszystkie ruchy feministyczne w Hiszpanii milczą.

Co więcej, skrajna lewica w Hiszpanii jest wręcz dumna ze swojego tchórzliwego ataku. W mediach społecznościowych mowa jest o „poetyckim” wymierzeniu sprawiedliwości. Osoby odpowiedzialne za atak nazwały pobitą kobietę „nazistką” i stwierdziły, że ich zachowanie jest „normalne”.

Pobicie młodej Hiszpanii pochwalił znany ze swoich lewicowych poglądów aktor Willy Toledo, który nazwał ofiarę „ludzkim śmieciem”.

Wystarczyłyby trzy kobiety, żeby nakłaść w jej paskudną japę. Bez wątpienia na to zasłużyła – stwierdził aktor cytowany przez lokalną prasę.

Nie ma to jak „tolerancja” w wykonaniu lewicy...

Warto przeczytać: Imigrant z Somalii chciał zgwałcić młodą kobietę. Nieprzytomny wylądował w szpitalu

Podziel się