Szukaj

Hillary Clinton w okropnym stanie po przegranych wyborach. Złożyła jednak zdecydowaną deklarację [WIDEO]

18-11-2016 16:35
Hillary Clinton - przemówienie CNN Fot. CNN / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Po przegranej w wyborach prezydenckich Hillary Clinton dopiero teraz zdecydowała się wygłosić pierwsze przemówienie. Z tego co można było zauważyć, porażka okazała się dla niej druzgocąca. Clinton wyglądała, jakby postarzała się co najmniej o kilka lat.

Kandydatka Demokratów na prezydenta przemawiała w środę w Waszyngtonie na gali charytatywnej „Children's Defense Fund's”. Była sekretarz stanu odniosła się do swojej porażki w wyborach prezydenckich – mówiła, że bardzo źle ją zniosła i w ostatnich tygodniu „miała ochotę zwinąć się w kłębek” i nie wychodzić w ogóle z domu.

Były takie momenty w minionym tygodniu, że wszystko, co chciałam zrobić, to zwinąć się w kłębek z dobrą książką i naszymi psami i już nigdy nie wyjść z domu – wyznała Clinton. Przyznam, że przybycie tu dziś nie było dla mnie łatwe.

Koniecznie przeczytaj: Na kilka dni przed wyborami Donald Trump wygrywa w sondażu z Hillary Clinton

Czytaj też: Hillary Clinton znała pytania z debat

Niektórzy sugerują, że okropny wygląd Demokratki, która zdecydowała się wystąpić z nieułożoną fryzurą i bez makijażu, z widocznymi podkrążonymi oczami, to jedynie zabieg, mający wzbudzić współczucie w mediach i wśród zwykłych obywateli (szczególnie przeciwnych Trumpowi). Zwłaszcza, że Hillary Clinton, mimo druzgocącej porażki, zapowiedziała, że nie zamierza wycofywać się z polityki.

Demokratka zachęciła swoich sympatyków do walki, bo Ameryka „jest tego warta”, „warte są tego nasze dzieci”. Clinton wyraźnie podkreśliła, że działalność jej partii nie ogranicza się tylko do „jednej osoby czy pojedynczych wyborów”. Tak więc, jasne jest, że Demokraci nie zamierzają się poddać w walce o objęcie władzy w Stanach Zjednoczonych.

Warto przeczytać: To nie koniec wyborów w USA? Hillary Clinton może jeszcze zostać prezydentem!

Podziel się