Szukaj

Trzech imigrantów przez trzy godziny gwałciło Szwedkę. Wszystko transmitowali „na żywo” w Internecie [WIDEO]

23-01-2017 13:31
Gwałciciele ze Szwecji Fot. DID mannen / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Ostatnio Szwecja coraz częściej nazywana jest „europejską stolicą gwałtu”. Niestety, nie bez przyczyny. Policja aresztowała trzech mężczyzn „o bliskowschodnim typie urody”, którzy transmitowali w Internecie wielogodzinny gwałt na Szwedce.

Przerażający sceny rozgrywały się w jednym z mieszkań w szwedzkiej miejscowości Uppsala w niedzielę na ranem. Wszystko było transmitowane on-line na Facebooku w zamkniętej grupie dyskusyjnej. Jeden ze świadków, który widział nagranie, powiedział, że trzech uzbrojonych mężczyzn siłą rozebrało kobietę w wieku około 30 lat. Ofiara była gwałcona przez trzy godziny zanim na miejsce przyjechała policja, zawiadomiona przez osoby oglądające transmisję, w tym dziennikarzy „Aftonbladet”, którzy na kilka dni przed zdarzeniem dostali się do zamkniętej grupy na Facebooku. Świadkowie online relacjonowali, że kobieta „była bliska utraty przytomności”. Po dokonaniu gwałtu, zwyrodnialcy zmusili groźbami ledwie żywą ofiarę, aby przyznała przed kamerami, że nie została zgwałcona.

Koniecznie przeczytaj: Mężczyzna zaczął myć szybę w czasie programu na żywo w TVP. Prowadząca popłakała się ze śmiechu [WIDEO]

Czytaj też: Imigrant zgwałcił 13-latkę w Szwecji. Dostał… 2 miesiące więzienia

Gwałt miał miejsce we wczesnych godzinach porannych. Policja, która została zawiadomiona około 08.24, namierzyła sprawców nadających transmisję i przyjechała na miejsce zdarzenia około 08.50. Sprawcy zostali aresztowani, a ich ofiara przewieziona do szpitala.

Transmisja miała być oglądana przez około 200 osób. Początkowo większość z nich myślała, że to głupi żart.

Rzecznik policji powiedział, że nie będą ujawniane szczegóły śledztwa, aby „zachować pełną poufność”. Poufność na pewno została zachowana co do tożsamości sprawców. Media i policja nie podają narodowości gwałcicieli, umiejętnie ukrywają też wizerunki sprawców, który albo wcale nie są pokazywane, albo są zupełnie zamazywane, aby nie pokazać, że wszyscy mają wygląd charakterystyczny dla mieszkańców Bliskiego Wschodu.

Według nieoficjalnych informacji zatrzymani mężczyźni to pochodzący z krajów arabskich imigranci w wieku 19, 21 i 25 lat.

Warto przeczytać: Czwórka czarnoskórych nastolatków torturowała niepełnosprawnego białego kolegę. Wszystko transmitowali na żywo

Podziel się