Szukaj

Przerażające nagranie z Maroka. Grupa nastolatków molestowała upośledzoną dziewczynę w miejskim autobusie. Nikt jej nie pomógł [+ 18 wideo]

24-08-2017 20:06
Molestowanie w autobusie w Maroku Fot. nieznany / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Wstrząsające zdarzenie z Maroka wywołało szok wśród internautów na całym świecie. Grupa kilku nastolatków brutalnie wykorzystała seksualnie upośledzoną dziewczynę w miejskim autobusie, dodatkowo znieważając ją w języku arabskim.

Nagranie, które pojawiło się w mediach społecznościowych w niedzielę pokazuje brutalny atak na młodą kobietę w autobusie miejskim w Casablance. Grupa czterech nastolatków przytrzymuje swoją ofiarę, zdziera z niej ubrania i seksualnie wykorzystuje. Słychać też jak napastnicy śmieją się, żartują ze swojej ofiary i obrażają ją w języku arabskim. Mimo przerażających krzyków dziewczyny nikt jej nie pomaga – ani inni pasażerowie, ani kierowca autobusu.

Koniecznie przeczytaj: Muzułmanie urządzili polowanie w centrum miasta. „Zwierzyną” byli biali chrześcijanie. „Dlaczego nie jesteś muzułmaninem?”

Czytaj też: Po zamachu w Barcelonie „Charlie Hebdo” punktuje islam. Trafny komentarz satyryków wywołał oburzenie... europejskich mediów [FOTO]

Sprawcy w wieku 15-17 lat, których udało się zidentyfikować dzięki nagraniu, zostali już aresztowani.

Wstrząsający film wywołał oburzenie sporej części internautów. Jednak pojawiły się również głosy, że dziewczyna jest sama sobie winna, gdyż była „nieodpowiednio” ubrana.

Po publikacji filmu znowu rozgorzała dyskusja na temat przemocy w krajach arabskich wobec kobiet. Dodajmy, że w Maroku molestowanie seksualne kobiet jest na porządku dziennym. Według ostatnich badań dwie trzecie kobiet w tym kraju przyznaje, że doświadcza codziennie fizycznej, psychicznej lub seksualnej przemocy.

Dwa tygodnie temu doszło do równie wstrząsającego ataku w Tangerze. Na nagraniu, które pojawiło się na początku sierpnia, widać, jak tłum mężczyzn obmacuje młodą kobietę na ulicy.

Poniższe nagranie z napaścią w Casablance jest w wersji ocenzurowanej, mimo wszystkim odradzamy oglądanie osobom wrażliwym.

Warto przeczytać: Co islam dał światu? Muzułmański uczony miażdży swoich współwyznawców. „Sami nigdy niczego nie dokonaliśmy” [WIDEO]

Podziel się