Szukaj

Szokujące nagranie z Londynu. Grupa kobiet brutalnie skatowała młodego mężczyznę na stacji metra [wideo]

02-07-2018 12:56
Pobicie w Londynie Fot. Original Jedi Watching / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Film został zarejestrowany na stacji metra Leicester Square w Londynie. Widać na nim, jak wściekła czwórka młodych kobiet brutalnie bije młodego mężczyznę leżącego na ziemi.

Do zdarzenia doszło w nocy ok. godz. 2.00 przed tygodniem w niedzielę. 19-letni mężczyzna był kopany i bity po głowie i plecach oraz innych częściach ciała. Kobiety nie odpuszczały, mimo iż ofiara leżała bez ruchu na ziemi i prawdopodobnie straciła przytomność. Świadkowie zdarzenia i służby metra próbowali odciągnąć agresorki od mężczyzny, ale udało im się to dopiero po dłuższej chwili. W czasie szarpaniny ucierpiało także dwóch pracowników metra.

Koniecznie przeczytaj: Włochy: bezczelna kradzież na stacji metra. Imigrant wykorzystał to, że dziewczyna była sama [wideo]

Czytaj też: O włos od tragedii. Policjanci w ostatniej chwili uratowali zaginionego mężczyznę. Wpadł w hipertermię

19-latek został przewieziony do szpitala ze złamaną kością oczodołu i poranioną twarzą. Czwórka kobiet w wieku od 22 do 26 lat została aresztowana, ale niedługo potem je zwolniono. Policja prowadzi w sprawie dochodzenie. Jak przekazano, jedna z kobiet usłyszała dodatkowo zarzut napaści na funkcjonariusza.

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Oskarżony o pobicie ochroniarz Macrona był jego… kochankiem? Prezydent Francji zaprzecza

Podziel się