Szukaj

Argentyna: Niezwykle groźny wypadek 19-letniego kierowcy. Miał naprawdę dużo szczęścia [wideo]

02-08-2018 19:22
Przerażający wypadek w Argentynie Fot. RT / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Jak poinformowała telewizja RT, do bardzo groźnego wypadku doszło w ubiegły piątek w Buenos Aires w Argentynie. Młody kierowca jadący z prędkością 170 km/h wypadł z wiaduktu. Pomimo tego, iż incydent wyglądał makabrycznie, mężczyzna uszedł z życiem. Z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.

Jak widzimy na nagraniu zarejestrowanym przez monitoring, jadący białym Volkswagenem mężczyzna traci panowanie nad swoim pojazdem, w wyniku czego przebija się przez barierkę i spada na dolną część autostrady. Na szczęście inni kierowcy znajdujący się w okolicy zdołali odpowiednio się zachować i dzięki temu nie doszło do groźnego karambolu  ich udziałem.

Wiadomo, iż prowadzący samochód 19-letni Patricio Avila jechał sam. Przeżył wypadek, jednak z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. 

Koniecznie przeczytaj: Agresja, nienawiść i okrucieństwo. Komunistyczna Partia Robotnicza brutalnie zlinczowała policjantów w Argentynie [+18 WIDEO]

Czytaj też: Makabryczny wypadek zarejestrowany przez kamerę. Dwaj motocykliści giną jeden po drugim [WIDEO]

Kobieta będąca świadkiem tego zdarzenia powiedziała lokalnym mediom, że była zdumiona tym, iż ​​mężczyzna nie zginął. Z kolei inna z kobiet relacjonowała, że po wypadku kierowca był cały zakrwawiony i zakleszczony w samochodzie.

Jak potwierdził ojciec 19-latka, Patricio pozostaje w stanie krytycznym. Pozytywną informacją jest jednak to, że młody mężczyzna może samodzielnie oddychać.

Warto przeczytać: Gigantyczny pożar w Liverpoolu. Podczas sylwestrowej nocy spłonęło nawet 2000 samochodów! Służby uznały, że był to... wypadek [WIDEO + FOTO]

Podziel się