Szukaj

Ukraina: Przerażający wypadek kierowcy BMW. Samochód dosłownie rozdarł się na pół [wideo]

30-01-2019 15:02
Wypadek BMW Fot. Rumpelek Rumpelek / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

W sieci opublikowano nagranie, na którym widać niezwykle groźny wypadek samochodu BMW na jednej z ukraińskich ulic. Choć z pojazdu zostały dosłownie strzępy, to kierowca uszedł z życiem. Co ciekawe, auto było zarejestrowane w Polsce i miało warszawskie tablice rejestracyjne.

Na nagraniu widać, że jadący z nadmierną prędkością kierowca traci panowanie nad samchodem marki BMW i uderza w przystanek autobusowy oraz stojące nieopodal auta. Ostatecznie zatrzymuje się na betonowym słupie.   

Kierowca miał dużo szczęścia, gdyż w trakcie wypadku pojazd obrócił się i cała siła uderzenia skupiła się na jego prawej części, w wyniku czego auto dosłownie przecięło się na pół. To prawdopodobnie dzięki temu, udało mu się ujść z życiem.

Koniecznie przeczytaj: Groźny wypadek w Bolkowie. Kierowca bmw staranował sześcioosobową rodzinę [wideo]

Czytaj też: Makabryczny wypadek na Lubelszczyźnie. Auto wbiło się w drzewo. Kierowca nie miał szans [foto]

W dalszej części nagrania można zauważyć, jak dużym zniszczeniom uległy również przystanek autobusy oraz trzy samochody. Najmniejszy z nich, smart dosłowanie został zgnieciony jak pudełko zapałek.

Jak podaje se.pl, sprawca wypadku prowadził BWM, które było zarejestrowane w Polsce (miało warszawskie tablice).

Warto przeczytać: Ukraina: Szokujący film z centrum handlowego. Na ruchomych schodach pojawiła się ogromna swastyka [wideo]

Podziel się