Szukaj

Gang imigrantów z Afryki zaatakował Francuzów. Mogłoby się skończyć tragedią, gdyby jeden z mężczyzn nie miał „niespodzianki” [WIDEO]

30-12-2016 13:48
Imigranci atakują Francuzów Fot. AmericaFuckYeah / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Ataki z udziałem imigrantów pochodzących z Afryki i Bliskiego Wschodu niestety stały się codziennością w Europie Zachodniej. Sytuacja do jakiej doszło we Francji pokazuje, że zwykli obywatele, jeżeli nie mają broni, praktycznie są bez szans na obronę.

Do opisywanej sytuacji doszło rok temu we Francji, ale niestety pokazuje ona nadal bardzo aktualny problem w wielu krajach europejskich. We Francji, Niemczech czy państwach Skandynawii zwykli obywatele praktycznie nie mają szans, aby obronić się przed atakami imigrantów.

Bohater poniższego nagrania miał o tyle szczęście, że nosił przy sobie broń, która odstraszyła gang czarnoskórych imigrantów, prawdopodobnie muzułmanów z Afryki Północnej. „Uchodźcy” mieli w rękach kije, noże i kamienie i nie wydawali się żartować.

Koniecznie przeczytaj: Tak imigranci „witali” Nowy Rok w Szwecji i w Niemczech [WIDEO]

Czytaj też: Przerażające sceny. Imigranci próbują zgwałcić młodą dziewczynę [WIDEO]

Tymczasem, przy coraz większym zagrożeniu dla zwykłych obywateli ze strony imigrantów, po kolejnych zamachach terrorystycznych przeprowadzanych w Europie przez muzułmańskich radykałów, Unia Europejska mówi o potrzebie… jeszcze większego ograniczenia dostępu do broni.

Warto przeczytać: Szwecja: imigranci wrzucili petardę do wózka z niemowlęciem

Podziel się