Szukaj

Gang imigrantów terroryzował całe miasto! Mieszkańcy nie wytrzymali. Zobacz co zrobili…

23-09-2016 12:44
Bójka imigrantów z mieszkańcami w Holandii
Podziel się

W Holandii w jednym z miasteczek od dłuższego czasu mieszkańcy byli terroryzowani przez młodociany gang imigrantów. Policja nie radziła sobie z sytuacją, więc Holendrzy postanowili sami rozwiązać problem.

Grupa imigrantów, w większości młodych Turków, wywołała oburzenie w całym kraju, kiedy media raportowały o kolejnych atakach z ich udziałem. Agresywni imigranci zastraszali mieszkańców, policjantów, dochodziło do pobić, kradzieży i aktów wandalizmu. Lokalna policja nie radziła sobie z gangiem. Mimo zakazu zbierania się w miejscach publicznych, agresywni Turcy ciągle spotykali się w centrum miasta.

Koniecznie przeczytaj: Obozowisko imigrantów w Calais ma zostać całkowicie zlikwidowane

Czytaj też: Na eBayu wystawiono na sprzedaż niemowlę. Rodzice to uchodźcy

Mieszkańcy postanowi przyjść pod supermarket, pod którym stał gang i nać nauczkę agresywnym imigrantom. Doszło do bójki, w ruch poszły nawet łomy. Nagranie z zajścia pokazały lokalne kanały telewizyjne, wideo szybko zostało rozpowszechnione także w Internecie.

Choć holenderskie media różniły się w ocenie całej sytuacji, dziennikarze zgodnie podkreślili, że mieszkańcy po prostu mieli już dość terroru.

Ciekawa jest linia obrony agresywnych imigrantów – powiedzieli, że media ich stygmatyzują i tłumaczyli swoje zachowanie tym, że się nudzą, bo lokalne władze nie zapewniają im „interesującej rozrywki”. Okazuje się jednak, że było wręcz odwrotnie. Miasto zorganizowało zajęcia w lokalnym ośrodku kultury – a imigranci zamiast skorzystać z darmowych zajęć dla młodzieży, przychodzili do ośrodka tylko po to, aby go okraść i zdemolować! Grozili nawet pracownikom placówki bronią palną, tylko dlatego, że nie pozwalano im palić w środku papierosów.

Nawet po zwiększeniu zainteresowaniem gangiem, imigranci nic sobie z tego nie robili. W mediach społecznościowych znalazło się niedawno nagranie, na którym widać jak i wymachują oni kastetami i paralizatorami, grożąc, że „wymordują wszystkie serowe głowy” (tym określeniem odnieśli się oczywiście do Holendrów).

Nie dało to do myślenia niektórym lokalnych politykom. Patrick Zoomermeijer z Partii Socjalistycznej powiedział, że młodzi imigranci to „nieoszlifowany diament”.

Warto przeczytać: Gwałt zbiorowy w obozie dla uchodźców. Sprawcy to nastoletni Pakistańczycy

Podziel się