Szukaj

Przerażające wyniki francuskiego raportu. Muzułmanie przejmą Europę Zachodnią za… 40 lat

23-10-2017 17:14
muzułmanki Fot. zoetnet / flickr.com / CC BY-ND 2.0
Podziel się

Europa Zachodnia przyjmuje ogromne ilości muzułmańskich imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Jeżeli ta tendencja się nie odwróci, to za kilkadziesiąt lat wyznawcy islamu będą stanowili większość w wielu krajach Starego Kontynentu.

Wyniki badań, według których w 2057 r. muzułmanie będą dominować w zachodniej części Europy, opublikował francuski Instytut Wolności. Autorem raportu jest ekonomista i szef instytutu Charles Gave.

Obecnie obserwowane trendy demograficzne wskazują, że populacja muzułmanów w najbliższych latach będzie powiększać się zdecydowanie szybciej niż europejska. Gave wskazuje, że najpóźniej za 40 lat w takich krajach jak Austria, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Belgia i Holandia wyznawcy Allaha staną się najliczniejszą grupą.

Koniecznie przeczytaj: Francja: Muzułmanie blokują ulicę, policja ich ochrania, a imam wzywa do... zabijania niewiernych [WIDEO]

Czytaj też: Belgia: nieudana interwencja policji. Ścigany zdążył zbiec dzięki pomocy muzułmanów [WIDEO]

Oficjalny wskaźnik dzietności wśród białych francuskich rodzin wynosi 1,4 dziecka podczas gdy, jak podaje Gave, wśród muzułmanów jest to już 1,9. Nie tylko Francja ma ten problem. W pozostałej części Europy wskaźnik dzietności wynosi średnio 1,6.

Szef Instytut Wolności podkreśla, że to najbardziej „optymistyczny” scenariusz.

To nie są przewidywania – pisze w swym raporcie Gave.

To są obliczenia, które nawet nie uwzględniają nowych imigrantów – zaznacza.

Nasza sielanka zakończy się, kiedy zmieni się demografia, bo zwyczajnie staniemy się mniejszością we własnych krajach – dodaje francuski badacz i publicysta.

Gave uważa, że za 30-40 lat zniknie populacja europejska, która tworzyła współczesny obraz rozwiniętego świata.

Większość zaś nie będzie zwracać na stare ostrzeżenia i biadolenia, których autorzy będą albo na emeryturze, albo martwi – ostrzega Francuz.

Warto przeczytać: O tym w Polsce się nie mówi. Muzułmanie aktywnie wspierają walkę o niepodległość Katalonii. Powód jest jeden

Podziel się