Szukaj

Francuska policja walczy z imigrantami, uciekając na wstecznym [WIDEO]

08-03-2017 13:50
Zamieszki na przedmieściach Paryża Fot. TARANIS NEWS / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Stróże prawa nad Sekwaną idą w ślady swoich dziadków walczących z Niemcami w czasie II wojny światowej - podobnie jak oni, uciekają przed wrogiem, jadąc na wstecznym.

Powodem problemów z bezpieczeństwem wewnętrznym na terenie Francji są imigranci z krajów islamskich. Media głównego nurtu starają się cenzurować przypadki łamania prawa przez przybyszów z Bliskiego Wschodu lub innych regionów świata, gdzie dominującą religią jest islam. Zasadniczym powodem do stosowania cenzury prewencyjnej jest oczywiście poprawność polityczna. Jednakże, poza tym władze obawiają się także blamażu, jakim jest brak skuteczności policji w walce z chuligaństwem i innymi zdarzeniami o charakterze kryminalnym, za które odpowiadają imigranci.

Koniecznie przeczytaj: Nieudana interwencja francuskich służb. Przegrali z agresywnymi imigrantami [WIDEO]

Czytaj też: Zamieszki we Francji. Radiowóz na sygnale ucieka na wstecznym przed… goniącymi go imigrantami [WIDEO]

Policja boi się interweniować, gdy imigranci mają przewagę liczebną. Do takiego zdarzenia doszło kilka tygodni temu, gdzie stróże porządku publicznego w popłochu uciekali przed chordami roszczeniowo nastawionych uchodźców. Film niniejszy prezentuje słabość i uległość policji, a także wzrost poczucia bezkarności imigrantów ekonomicznych.

Warto przeczytać: Brutalny atak na pracowników ośrodka dla uchodźców w Niemczech. Imigranci użyli noży i metalowych prętów [WIDEO +18]

Podziel się