Szukaj

Francuscy policjanci przebrali się za muzułmanów, aby aresztować dilera [WIDEO]

02-02-2017 18:55
Francuscy policjanci przebrali się muzułmanów Fot. Le Zapping du Net / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Marsylia to jedno z najniebezpieczniejszych miast we Francji, głównie ze względu na dużą ilość imigrantów, którzy łamią prawo. Właśnie w tym mieście doszło do, co prawda udanej, ale jednocześnie dość komicznej akcji policji. Funkcjonariusze, aby zatrzymać dilera narkotyków przebrali się za radykalnych muzułmanów.

Na nagraniu widzimy trzech policjantów, którzy zatrzymują na gorącym uczynku dilera narkotyków. Akcja przebiega bardzo sprawnie i mężczyzna szybko zostaje doprowadzony do radiowozu. Nie były w tym nic dziwnego, gdyby nie wygląd funkcjonariuszy. Dwóch z nich ma bowiem na sobie - nie policyjne mundury, czy zwykłe cywilne ubrania - ale stroje charakterystyczne dla radykalnego islamu - qamis i niqab.

Cała sytuacja oczywiście wygląda dość zabawnie, niestety równocześnie obrazuje smutny obraz współczesnej Francji, w której drugą dominująca religią stał się islam. I wydaje się, że już tylko zaślepione „tolerancją” środowiska lewicowe zdają się nie zauważać, że to właśnie muzułmańscy imigranci nagminnie łamią francuskie prawo. Tymczasem policjanci chcąc wykonywać swoją pracę, nie mają wyboru i muszą sięgać po nowe metody „kamuflażu”.

Koniecznie przeczytaj: Były muzułmanin mówi, czym naprawdę jest islam [WIDEO PL]

Czytaj też: Francja: atak na żołnierza w Luwrze. Prawdopodobnie to zamach terrorystyczny

Warto przeczytać: Francja: Policjanci zgwałcili imigranta… pałką [WIDEO]

Podziel się