Szukaj

Francja znowu upokorzona. Oto prawdziwy stosunek imigrantów do ich „nowej ojczyzny” [WIDEO]

03-07-2017 19:14
Imigranci palą francuską flagę Fot. Prawa strona / twitter / screen Twitter
Podziel się

Imigranci nad Sekwaną nie próbują nawet udawać, że zamierzają się integrować i odczuwają wdzięczność dla tego kraju za ich przyjęcie.

Nie tylko zagrożenie terrorystyczne spędza Francuzom sen z powiek. Imigranci dbają, uprzykrzać im życie na każdym kroku.

Chociaż lewicowe władze stoją na straży politycznej poprawności, a nad przybyszami z Bliskiego Wschodu i Afryki rozpinany jest ochronny parasol, ci nie poczuwają się choćby do minimalnej wdzięczności. Ba, na każdym kroku pokazują rodowitym Francuzom, co naprawdę o nich myślą.

W Internecie pojawiło się kolejne nagranie, które dobitnie obrazuje stosunek imigrantów do Francji i Francuzów.

Koniecznie przeczytaj: Film, który pokazuje jak zmieniła się Francja w wyniku otwartej polityki imigracyjnej [WIDEO]

Czytaj też: Muzułmańscy imigranci terroryzują niemiecki kurort. Mieszkańcy i turyści są zastraszeni

Na krótkim nagraniu widać, jak ciemnoskóry mężczyzna oblewa benzyną i podpala francuską flagę państwową. Całość nagrywają jego towarzysze. Bezczeszczeniu francuskich barw narodowych towarzyszą śmiechy i wymiana żartów.

Co więcej, karby politycznej poprawności sprawiają, że czyn imigrantów nie tylko nie spotkał się ze sprzeciwem w „realu”, ale i w sieci nikt nie odważył się zamieścić krytycznego komentarza.

Warto przeczytać: Imigranci z Calais przegrali w starciu z polskim kierowcą. Polak staranował stworzoną przez nich blokadę [WIDEO]

Podziel się